lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2020-03-02
Informacija dėl koronaviruso
2019-08-23
Rugsėjo 1-osios iškilmės!
2018-08-09
Tėvelių dėmesiui!
2018-05-17
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
2018-04-27
Tėvų dėmesiui!
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2020 - Kovas 31
2425262728290109
0203040506070810
0910111213141511
1617181920212212
2324252627282913
3031010203040514
PrATKPnŠS
Mokyklos bendruomenė » Mokytojai


Pedagogai

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo:
Česlava Kardis - mokytoja metodininkė, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą;
Renata Starenkienė -  mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą;
Lilija Kratkovska - vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą;
Beata Tylinga -  mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Nijolė Skarulskaja - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Veslava Mažeikienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Danutė Vitkūnienė - vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Gytis Riabovas - mokytojas, dirbantis pagal meninio ugdymo programą;
Ivona Buinovskaja - mokytoja, dirbanti pagal meninio ugdymo programą.

Pradinio ugdymo:

Regina Danovska - pradinių klasių mokytoja;
Ana Miliuškevič - pradinių klasių mokytoja metodininkė;
Renata Tomaševič - pradinių klasių vyresn. mokytoja;
Božena Kasparienė - pradinių klasių vyresn. mokytoja;
Božena Kilnienė - lietuvių kalbos vyresn. mokytoja.

Pagrindinio ugdymo:
Kristina Stankevičienė - lenkų kalbos vyresn. mokytoja;
Vita Burzdžiuvienė - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Regina Danovska - lenkų kalbos vyresn. mokytoja;
Justina Dainovska - anglų kalbos vyresn. mokytoja;
Marek Mackevič - geografijos, informacinių technologijų mokytojas;
Liusia Lapševič - istorijos mokytoja metodininkė;
Zbignev Sinkevič - kūno kultūros mokytojas metodininkas., biologijos vyresn. mokytojas;
Ivona Buinovskaja - muzikos vyresn. mokytoja;
Danuta Gulbinovič - chemijos vyresn. mokytoja;
Česlava Lachovič - dailės  mokytoja metodininkė;
Leokadija Malevska - fizikos mokytoja metodininkė;
Katažina Oleškevič - technologijų vyresn. mokytoja;
Liucija Jastramskienė - matematikos mokytoja;
Liudmila Tichutina - tikybos mokytoja.

Atgal