lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2020-08-25
Rugsėjo 1-oji!
2020-03-02
Informacija dėl koronaviruso
2019-08-23
Rugsėjo 1-osios iškilmės!
2018-08-09
Tėvelių dėmesiui!
2018-05-17
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2020 - Spalis 21
2829300102030440
0506070809101141
1213141516171842
1920212223242543
2526272829303144
PrATKPnŠS
Archyvas » Pasiekimai » 2010-2011 m. m.
Mokinių dalyvavimas zonos, rajono, šalies, tarptautiniuose konkursuose ir olimpiadose 2010-2011 m. m.

Eil. Nr.
Konkurso, olimpiados pavadinimas
Dalyvis
Vadovas
Užimta vieta, apdovanojimai
1.
Zonos meninio skaitymo konkursas ,,Kresy - 2010“.
V. Borkovski 5 kl.
M. Griško 10 kl.
K. Stankevičienė
I vieta
I vieta
2.
Poezijos ir dailės konkursas ,,Ojczyzna moich przodków”, organizuotas Draugijos ,,Wspolnota Polska” Elblongo mieste.
3-8 klasių mokiniai
J. Darasevič
K. Stankevičienė
A. Miliuškevič
R. Tomaševič
Edukacinė išvyka į Elblongą
3.
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Kresy - 2010“.
V. Borkovski 5 kl.
M. Griško 10 kl.
K. Stankevičienė
Dalyvavimas
4.
Respublikinis informacinių technologijų konkursas ,,Bebras“.
J. Gerulska 5 kl. 91.25 p.
S. Tylingo 5 kl. 85 p.
R. Kardis 5 kl. 81.25 p.
V. Mažul 9 kl. 66 p.
Z. Tomaševič 9 kl. 61 p.
A. Michalkevič 9 kl. 53.75 p.
Z. Pavilovič 9 kl. 45 p.
A. Sudujka 10 kl. 61.25 p.
M. Giško 10 kl. 59.75 p.
J. Subatovič
Gavo kvietimą dalyvauti renginyje
 
 
Dalyvavimo
diplomai
5.
Vilnijos krašto lietuvių kalbos diktantas ,,Geriausias iš lietuvių kalbos“.
A. Subatovič 10 kl.
V. Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
Padėka
Knyga
6.
Vilniaus r. pagrindinių mokyklų šaškių varžybos.
E. Bakšanski 8 kl.
A. Subatovič 10 kl.
D. Kardis 10 kl.
M. Pščolovski
II vieta
Diplomas
7.
Vilniaus rajono chemijos olimpiada.
Z. Tomaševič 9 kl.
S. Grunenkova
Dalyvavimas
8.
Zonos teniso varžybos tarp vidurinių mokyklų.
E. Bakšanski 8 kl.
K. Buinovski 8 kl.
M. Lipnevič 8 kl.
D. Kulakovski 8 kl.
M. Pščolovski
III vieta
9.
Vilniaus rajono matematikos olimpiada.
A. Subotovič 10 kl.
J. Subatovič
Dalyvavimas
10.
Vilniaus rajono teniso varžybos tarp pagrindinių mokyklų berniukų ir mergaičių komandų.
E. Bakšanski 8 kl.
K. Buinovski 8 kl.
M. Lipnevič 8 kl.
D. Kulakovski 8 kl.
Ž. Stankevičiūtė 8 kl.
M. Pščolovski
Mergaitės – II v.
Berniukai - III v.
11.
Vilniaus rajono fizikos olimpiada.
Z. Tomaševič 9 kl.
D. Kardis 10 kl.
J. Darasevič
Dalyvavimas
12.
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 5-6 klasių estafetės.
5 – 6 klasės mokiniai
M. Pščolovski
I vieta
13.
Vilniaus rajono meninio skaitymo konkursas.
V. Borkovski 5 kl.
A. Maciulevič 8 kl.
V. Burzdžiuvienė
II vieta
Dalyvio diplomas
14.
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 3-4 klasių estafetės.
3 - 4 klasės mokiniai
A. Miliuškevič
R. Tomaševič
I vieta
15.
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų berniukų krepšinio 3/3 varžybos.
M. Lipnevič 8 kl.
E. Bakšanski 8 kl.
D. Kulakovski 8 kl.
K. Buinovski 8 kl.
D. Stankevičius 10 kl.
M. Pščolovski
I vieta
16.
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų mergaičių krepšinio 3/3 varžybos.
A. Subatovič 10 kl.
A. Maciulevič 8 kl.
S. Kovaliauskaitė 8 kl.
J. Stankevič 8 kl.
M. Pščolovski
I vieta
17.
Vilniaus rajono dailės olimpiada.
I. Chorostin 9 kl.
J. Darasevič
Dalyvavimas
18.
Vilniaus rajono istorijos olimpiada.
M. Griško 10 kl.
L. Lapševič
Dalyvavimas
19.
Vilniaus rajono geografijos olimpiada.
D. Kardis 10 kl.
I. Jančiauskienė
Dalyvavimas
20. Vilniaus rajono technologijų olimpiada. A. Suduika 10 kl. J. Darasevič Diplomas už originalumą
21. Vilniaus r. pagrindinių mokyklų 3-4 kl. mokinių šaškių finalinės  varžybos. E. Govkelevič 3 kl.
G. Baniukevič 3 kl.
E. Kovaliauskas 4 kl.
A. Miliuškevič
R. Tomaševič
 
III vieta
Diplomas
 
22. Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų mergaičių krepšinio 5/5 varžybos.
A. Subatovič 10 kl.
I. Rutkovska 10 kl.
A. Maciulevič 8 kl.
S. Kovaliauskaitė 8 kl.
J. Stankevič 8 kl.
I. Neverovič 8 kl.
J. Bernotaitė 8 kl.
M. Pščolovski
I vieta
23. Vilnijos krašto mokyklinių teatrų apžiūra. 1 kl. mokiniai J. Rinkūnienė Pakvietimas į finalą
24. Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų berniukų krepšinio 5/5 varžybos.
M. Lipnevič 8 kl.
E. Bakšanski 8 kl.
D. Kulakovski 8 kl.
K. Buinovski 8 kl.
D. Stankevičius 10 kl.
B. Zapolski 10 kl.
M. Griško 10 kl.
A. Suduika 10 kl.
M. Pščolovski
I vieta
25. Vilniaus rajono anglų kalbos olimpiada. J. Jodko 8 kl. J. Kulakovskaja Dalyvavimas
26. Tarptautinis matematikos konkursas "Kengūra 2011". 2-4 kl. 8 mokiniai
5-10 kl. 25 mokiniai
T. Januškevič
J. Subatovič
Padėkos
27. Respublikinis anglų kalbos online konkursas "Amber star". 5-9 kl. 18 mokinių J. Kulakovskaja  
28. Respublikinis lietuvių kalbos online konkursas "Gintaro kelias". 4 kl. 5 mokiniai
5-10 kl. 21 mokinys
A. Biekšienė
V. Burzdžiuvienė
 
29. Respublikinis matematikos konkursas "Eruditus". 6-9 kl. 9 mokiniai T. Januškevič  
30. Zonos lenkų kalbos konkursas "Raštingiausias iš lenkų kalbos".
Mini olimpiada.
R. Kardis 5 kl.
K. Giliun 6 kl.
M. Michalkevič 7 kl.
A. Maciulevič 8 kl.
I. Chorostin 9 kl.
D. Kardis 10 kl.
A. Suduika 10 kl.
K. Stankevičienė
T. Mlynska
I vieta
Dalyvavimas
II vieta
II vieta
Dalyvavimas
Dalyvavimas
I vieta
31.  XV tarptautinis mokyklinių teatrų festivalis. 1 kl. mokiniai J. Rinkūnienė III vieta, diplomai, saldumynai
32.  Meno festivalis.  Ansamblis "Sudervianka" - pradinių kl. ir vyresniųjų kl. choras.
3 kl. mokiniai atliko instrumentinį kūrinį.
I. Buinovskaja

A. Miliuškevič
Padėkos raštas
33. Rajono lenkų k. konkursas "Raštingiausias iš lenkų kalbos".
Mini olimpiada.
R. Kardis 5 kl.
A. Suduika 10 kl.
K. Stankevičienė  Dalyvavimas
34. Zonos lietuvių kalbos mažoji olimpiada 10 kl. mokiniams. D. Kardis 10 kl.
A. Suduika 10 kl.
V. Burzdžiuvienė Dalyvavimas
 35. Zonos pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybos "Šviesoforas". P. Daniševska 1 kl.
S. Mozarska 2 kl.
T. Bakšanski 3 kl.
E. Kovaliauskas 4 kl.
P. Maciulevič 4 kl.
 A. Miliuškevič
J. Rinkūnienė
I vieta
36. Rajoninės 3-4 kl. kvadrato varžybos. 3-4 kl. mokiniai R. Tomaševič I vieta
37. Rajono futbolo varžybos tarp mergaičių. J. Stankevič 8 kl.
Ž. Stankevič 8 kl.
I. Neverovič 8 kl.
A. Maciulevič 8 kl.
I. Rutkovska 10 kl.
A. Subatovič 10 kl.
M. Pščolovski III vieta
38. Vilniaus rajono  tikybos kūrybinis konkursas "Sancta Maria". V. Borkovski 5 kl.
B. Stuckutė 7 kl.
S. Kovaliauskaitė 8 kl.
K. Stankevičienė
s. J. Steckevič
Dalyvio diplomai
39. Tarptautinis konkursas "XX amžiaus žymėji lenkai" "Prof. Mieczyslaw Albert Krąpiec OP-kaplan, filozof, pedagog, patriota". I. Chorostin 9 kl. s. J. Steckevič

Dalyvio diplomas
(7 vieta)

40. Rajoninės 5-6 kl. kvadrato varžybos. 5-6 kl. mokiniai M. Pščolovski Mergaitės - I vieta
Berniukai - III vieta
41. Draugijos "Macierz Szkolna" konkursas "Ką žinai apie Lietuvą?". I. Chorostin 9 kl.
A. Michalkevič 9 kl.
V. Mažul 9 kl.
Z. Tomaševič 9 kl.
L. Lapševič  
42. Rajono keturkovės varžybos tarp mergaičių ir berniukų. Mergaičių komanda
Berniukų komanda
M. Pščolovski I vieta
I vieta
43. Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centro organizuojamas konkursas "Vilniaus krašto šventųjų pėdomis: palaimintasis H. Kuzminskis".
A. Maciulevič 8 kl.
S. Kovaliauskaitė 8 kl.
J. Stankevič 8 kl.
R. sadovska 8 kl.
s. J. Steckevič Dalyvio diplomai, dalyvavimas renginyje
44. Respublikinis lietuvių kalbos dailyraščio konkursas. 3-4 kl. mokiniai
5-10 kl. mokiniai
 
A. Biekšienė
V. Burzdžiuvienė
 
 

 

Atgal