lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2020-08-25
Rugsėjo 1-oji!
2020-03-02
Informacija dėl koronaviruso
2019-08-23
Rugsėjo 1-osios iškilmės!
2018-08-09
Tėvelių dėmesiui!
2018-05-17
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2020 - Spalis 21
2829300102030440
0506070809101141
1213141516171842
1920212223242543
2526272829303144
PrATKPnŠS
Pasiekimai » 2016-2017 m. m.
SUDERVĖS MARIANO ZDZIECHOVSKIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS PASIEKIMAI
 
MOKINIŲ DALYVAVIMAS ZONOS, RAJONO, ŠALIES, TARPTAUTINIUOSE KONKURSUOSE IR OLIMPIADOSE, PILIETINĖSE AKCIJOSE 2016/2017 M.M.
 
 
Eil. Nr.
 
Konkurso, olimpiados pavadinimas
 
Dalyvis
 
Vadovas
 
Užimta vieta, apdovanojimai
1.
Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro akcija ,,Apibėk mokyklą”.
Pradinių klasių 45 mokiniai
A. Jačnik
Padėka mokyklai
2.
Metodinio centro meninio skaitymo konkursas ,,Kresy-2016“.
 O. Stankevičiūtė, 3kl.
 V. Jodko, 6kl.
 E. Piečiulis, 8kl.
 P. Zdanovič, 5kl.
 J. Sinkevič, 7kl.
 P. Daniševska, 7kl.
 A. Stankevičius, 10kl.
 M. Michalkevič, 10kl.
 
R. Romeiko
 
T. Mlynska
R. Danovska
III vieta
III vieta
III vieta
I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
III vieta
3.
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Kresy- 2016“.
O. Stankevičiūtė, 3kl.
 P. Zdanovič, 5kl.
 J. Sinkevič, 7kl.
 P. Daniševska, 7kl.
 A. Stankevičius, 10kl.
 M. Michalkevič, 10kl.
 
R. Romeiko
R. Danovska
 
 
Padėkos už dalyvavimą
4.
Vilniaus r. policijos Prevencijos konkursas ,,Mes prieš rūkymą“.
A. Jodzevič, 10kl.
K. Butkevič, 10kl.
J. Darasevič
Padėkos už dalyvavimą
5.
Respublikinis informacinių technologijų konkursas ,,Bebras“.
38 mokiniai 5-10kl.
A.Gotovecka, 5kl.
V.Ragucki, 5kl.
K.Vojsiat, 7kl.
 
L. Jastramskienė
 
I vieta r.sav.
V vieta r.sav.
II vieta r.sav.
6.
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro konkursas ,,Ketureilis draugui“.
24 mokiniai
J. Sinkevič, 7kl.
A. Jačnik
lietuvių k. mokytojos
 
II vieta r.sav.
7.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Geriausias iš lietuvių kalbos“.
M. Michalkevič, 10kl.
V.Burzdžiuvienė
Padėka už dalyvavimą
8.
Vilnijos krašto mokyklų religinės poezijos konkursas  ,,Mój ulubiony wiersz religijny“.
 O. Stankevičiūtė, 3kl.
 P. Daniševska, 7kl.
 A. Jodzevič, 10kl.
s. E. Tichutina
I vieta
II vieta
Pagyrimas
9.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Mistrz ortografii“.
M. Michalkevič, 10kl.
R. Danovska
Padėka už dalyvavimą
10.
LMNŠC pilietinė akcija ,,Mano nuveikti darbai bibliotekoje“.
11 mokinių 3 kl.
G.Jackevičienė
Padėka mokyklai
11.
LR draugijos Traugutt.org piešinių konkursas ,,Sercem zawsze przy Polsce“.
P. Mažeikaitė, 1 kl.
J. Mažeika, 3kl.
D. Romeiko, 3kl.
S. Jakovlevas. 3kl. 
I. Jusel, 7kl.
8 mokiniai 9kl.
A. Miliuškevič
R. Romeiko
 
 
J. Darasevič
 
Dalyvavimas
12.
VAVPK Vilniaus r. policijos komisariato ,,WEFIE“ konkursas ,,Mes matomi – mes saugūs“.
7 mokiniai 6kl.
12 mokinių 7kl.
K. Sinkevič
B. Kilnienė
Padėka mokyklai,
mokiniams – bilietai į ledo areną
13.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų ir mergaičių tinklinio 6x6 varžybos.
P. Daniševska, 7kl.
E. Lipnevič, 7kl.
A. Ščerbo, 8kl.
A. Jodzevič, 10kl.
D. Kišmachov, 5kl.
T. Bakšanski, 9kl.
M. Michalkevič, 10kl.
P. A. Sinkevič, 10kl.
A. Stankevičius, 10kl.
Z. Sinkevič
 
 
 
I vieta
Diplomas
14.
Metodinio centro anglų kalbos kūrybinės dirbtuvės 7-9 kl. mokiniams ,,Šekspyras gyvas“.
Z. Mozarska, 8kl.
A. Jodkaitė, 9kl.
L. Dzisevič, 9kl.
V. Suduika, 9kl.
  J. Dainovska
I vieta
Diplomas
15.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų stalo teniso varžybos.
A. Stankevičius, 10kl.
P. A. Sinkevič, 10kl.
G. Baniukevič, 10kl.
 Z. Sinkevič
III vieta
Diplomas
16.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių stalo teniso varžybos.
G. Rinkevič, 6kl.skyrius
I. Voitkevič, 9kl.
K. Butkevič, 10kl.
Z. Sinkevič
I vieta
Diplomas
17.
Rajono biologijos olimpiada.
A. Jodkaitė, 9kl.
A.Novogrodskaja
Dalyvavimas
18.
Rajono chemijos olimpiada.
P. A. Sinkevič, 10kl.
L. Sitnikova
Dalyvavimas
V vieta
19.
Rajono anglų kalbos konkursas 9-10 kl. mokiniams.
L. Dzisevič, 9kl.
M. Michalkevič, 10kl.
J. Dainovska
Dalyvavimas
20.
Rajono lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas.
D. Kišmachov, 5kl.
A. Stankevičius, 10kl.
 V. Burzdžiuvienė
II vieta, dovana
Dalyvio diplomas
21.
Rajono lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams.
M. Michalkevič, 10kl.
V. Burzdžiuvienė
III
vieta
22.
Rajono pagrindinių mokyklų 4 ir žemesnių klasių sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.
3-4 kl. mokinių komanda
R. Romeiko
Z. Sinkevič
 
I vieta
23.
Šalies akcija ,,Tolerancijos paukštis“.
1-10 kl. mokiniai
A. Jačnik
Padėka mokyklai
24.
Rajono matematikos olimpiada.
M. Michalkevič, 10kl.
P. A. Sinkevič, 10kl.
L. Jastramskienė
Dalyvavimas
25.
Rajono dailės olimpiada.
V. Suduika, 9kl.
 
J. Darasevič
Dalyvavimas
26.
Rajono technologijų olimpiada.
A. Stankevičius, 10kl.
J. Darasevič
Dalyvavimas
27.
Rajono olimpiada 5-8kl. mokiniams ,,Mažoji matematika 2017“.
P. E. Zdanovič, 5kl.
P. Radevič, 5kl.
M. A. Gotovecka, 5kl.
D. Kišmachov, 5kl.
M. Marcinkevič, 6kl.
B. Biveinis, 6kl.
J. Sinkevič, 7kl.
E. Lipnevič, 7kl.
K. Voisiat, 7kl.
L. Mokšecka
 
 
 
 
 
L. Jastramskienė
Dalyvavimas
28.
Edukacinis konkursas ,,Olympis 2016-rudens sesija“.
8 mokiniai
V. Jodko, 6kl.
V. Burzdžiuvienė
III l. anglų k.
II l. lietuvių k.
III l. matematika
29.
Rajono istorijos olimpiada.
P. A.  Sinkevič, 10kl.
L. Lapševič
Dalyvavimas
30.
Rajono geografijos olimpiada.
L. Dzisevič, 9kl.
I. Jančiauskienė
Dalyvavimas
31.
Rajono meninio skaitymo konkursas ikimokyklinukams ,,Tėvynei iš vaiko širdelės“.
P. Labovič
Č. Kardis
Pagyrimas
 
32.
Rajono pagrindinių mokyklų šachmatų varžybos.
E. Lipnevič, 7kl.
G. Baniukevič, 9 kl.
P.A. Sinkevič, 10 kl.
 
Z. Sinkevič
 
II vieta
33.
Rajono PPT akcija ,,Mano svajonių profesija“.
Priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Bitutės“.
 
  Č. Kardis
Padėka
34.
Šalies akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“.
Grupių ugdytiniai
1-10 kl. mokiniai
Kl.vadovai
Padėka mokyklai
35.
Respublikinis matematikos ir informacinių technologijų konkursas ,,Piešinys=matematikos uždavinys“.
P. Daniševska, 7kl.
 L. Jastramskienė
Padėkos raštas
36.
Šalies tautinių mažumų mokyklų 10-12 kl. mokinių lietuvių kalbos konferencija ,,Didžiuojuosi, kad Lietuvoje gimęs“.
A. Jodzevič, 10kl.
K. Butkevič, 10kl.
A. Stankevičius, 10kl.
P. A. Sinkevič, 10kl.
A. Autuch, 10kl.
M. Michalkevič, 10kl.
 
V. Burzdžiuvienė
Padėka mokyklai,
mokiniams
37.
Metodinio centro pradinio ir priešmokyklinio ugdymo dailiojo skaitymo konkursas.
P. Labovič, priešmokyklinė gr.
E. Šidlovska, 2kl.
O. Stankevičiūtė, 3kl.
 
Č. Kardis
 
R. Tomaševič
R. Romeiko
I vieta
 
I vieta
III vieta
38.
Rajono pradinių klasių meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos šventė“.
 
E. Šidlovska, 2kl.
 
R.Tomaševič
 
Dalyvio
diplomas
39.
Rajono pagrindinių mokyklų 5-10 kl. šaškių varžybos.
K.T. Subatovič, 5kl.
A. Jodkaitė, 9kl.
P.A.Sinkevič, 10kl.
 
Z. Sinkevič
 
Dalyvavimas
40.
Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra“.
28 mokiniai
5-10 kl.
P.A.Sinkevič
L. Mokšecka
L. Jastramskienė
 
 
Pateko į savivaldybės 10
41.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių 3x3 krepšinio varžybos.
P. Radevič, 5kl.
P. Zdanovič, 7kl.
V. Suduika, 9kl.
A. Jodzevič, 10kl.
K. Butkevič, 10kl.
 
 
Z. Sinkevič
 
 
II vieta
42.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų 3x3 krepšinio varžybos.
D. Kišmachov, 5kl.
B. Jasinski, 8kl.
G. Baniukevič, 9kl.
A. Stankevičius, 10kl.
P. A. Sinkevič, 10kl.
A. Autuch, 10kl.
 
 
 Z. Sinkevič
 
 
I vieta
43.
Rajono III mokyklinių teatrų festivalis.
3 kl. mokiniai
P. Zdanovič, 5kl.
R. Romeiko
I vieta
Diplomas
44.
Metodinio centro tarpmokyklinis anglų kalbos renginys.
 
M. Michalkevič, 10kl.
A. Stankevičius, 10kl.
P.A. Sinkevič, 10kl.
J. Dainovska
 
III vieta
45.
Metodinio centro lenkų kalbos rašybos konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei mini olimpiada.
P. E. Zdanovič, 5kl.
A. M. Gotovecka, 5kl.
V. Jodko, 6kl.
B. Stankevič, 7kl.
I. Jusel, 7kl.
S. Mozarska, 8kl.
V. Suduika, 9kl.
K. Gover, 9kl.
M. Michalkevič, 10kl.
 
R. Danovska
 
R. Romeiko
 
 
T. Mlynska
I vieta
II vieta
II vieta
II vieta
I vieta
II vieta
II vieta
III vieta
I vieta
46.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.
G. Kaziukėnaitė, 4kl.
P. Radevič, 5kl.
P. Zdanovič, 5kl.
V. Jodko, 6kl.
K. Matulevičiūtė, 6kl.
E. Lipnevič, 7kl.
A. Lipnevič, 4kl.
D. Kišmachov, 5kl.
K. Danilčik, 7kl.
V.Ragucki, 6kl.
R. Petkevič, 6kl.
E. Tylinga, 6kl.
 
 
 
 
 
 
 Z. Sinkevič
 
 
 
 
 
II vieta
47.
Respublikinė lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams.
M. Michalkevič, 10kl.
 V.Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
48.
Rajono lenkų kalbos rašybos konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei mini olimpiada.
P. E. Zdanovič, 5kl.
A. M. Gotovecka, 5kl.
V. Jodko, 6kl.
B. Stankevič, 7kl.
I. Jusel, 7kl.
S. Mozarska, 8kl.
V. Suduika, 9kl.
M. Michalkevič, 10kl.
R. Danovska
 
R. Romeiko
 
 
T. Mlynska
Dalyvavimas
III vieta
Dalyvavimas
Dalyvavimas
Dalyvavimas
Dalyvavimas
Dalyvavimas
Dalyvavimas
49.
Metodinio centro pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybos ,,Šviesoforas“.
K. Michalkevič, 1kl.
M. Lipnevič, 2kl.
D. Romeiko. 3kl.
A. Lipnevič, 4kl.
A. Miliuškevič
R. Tomaševič
R. Romeiko
R. Danovska
 
II vieta
50.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų 4 ir jaunesnių kl. šaškių varžybos.
K. T. Subotovič, 5kl.
A. Lipnevič, 4kl.
E. Liminovič, 4kl.
G.Kaziukėnaitė, 4kl.
Z. Sinkevič
 
I vieta
51.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų futbolo varžybos.
A. Jodzevič, 10kl.
K. Butkevič, 10kl.
J. Zapolskaitė, 9kl.
V. Suduika, 9kl.
V. Markovska,9kl.
P. Daniševska, 7kl.
E. Lipnevič, 7kl.
 
Z. Sinkevič
Dalyvavimas
52.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų futbolo varžybos.
A.Stankevičius, 10kl.
T.Bakšanski, 9kl.
G. Baniukevič, 9kl.
A. Katkovskij, 9kl.
B. Jasinski, 8kl.
E. Pečiulis, 8kl.
Z. Sinkevič
Dalyvavimas
53.
Vilnijos krašto mokyklinių teatrų festivalis ,,Vilnius 2017“.
Būrelio ,,Kūrybingas pasaulis“ nariai.
Spektaklis ,,Bjaurusis ančiukas“.
O. Stankevičiūtė
 
 
 R. Romeiko
Dalyvavimas
 
 
 
Geriausio aktoriaus nominacija
54.
Rajono pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos.
P. Daniševska, 7kl.
E. Lipnevič, 7kl.
A. Stankevičius, 10kl.
M. Michalkevič, 10kl.
 
 
Z. Sinkevič
 
II vieta
55.
Rajono meno festivalis – konkursas.
Ansamblis ,,Sudervianka“
1-4 kl. choras
5-10 kl. choras
 
I. Buinovskaja
Jaunučių choras
III vieta
 
56.
Lietuvos Katechetikos centro konkursas ,,Gyvoji paveikslo nuotrauka pagal šv. Raštą“.
9 kl. mokiniai
s. Ernesta
Diplomas
Bilietai į teatrą
57.
Vilniaus r. Glitiškių mokyklos-darželio projektas ,,Geri darbeliai gamtai“.
Ikimokyklinės grupės ,,Bitutės“ ugdytiniai
E. Lazurkevič
Padėkos raštas
58.
Metodinio centro lietuvių kalbos viktorina ,,Žodžio galia“.
J. Sinkevič, 7kl.
S. Mozarska, 8kl.
K. Sinkevič
V. Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
59.
Vilniaus r. PPT konkursas ,,Mano knyga“.
Grupė ,,Drugeliai“
Č. Kardis
Padėka
60.
Respublikinė lenkų kalbos mini olimpiada 8 kl. mokiniams.
S. Mozarska, 8kl.
T. Mlynska
Dalyvavimas
61.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų kvadrato varžybos (5-6 kl.)
G. Kaziukėnaitė, 4kl.
P. Radevič, 5kl.
P. Zdanovič, 5kl.
V. Jodko, 6kl.
K. Matulevičiūtė, 6kl.
E. Lipnevič, 7kl.
 
 
Z. Sinkevič
 
 
I vieta
62.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų kvadrato varžybos (5-6 kl.)
A. Lipnevič, 4kl.
K. Danilčik, 5kl.
D. Mažul, 5kl.
D. Kišmachov, 5kl.
E. Michalkevič, 5kl.
K. Subatovič, 5kl.
R. Petkevič, 6kl.
 
 
Z. Sinkevič
 
 
I vieta
63.
Rajono pagrindinių mokyklų mišrių komandų kvadrato varžybos (3-4 kl.)
M. Lipnevič, 2kl.
O. Stankevičiūtė, 3kl.
A. Volodko, 3kl.
G. Kaziukėnaitė, 4kl.
K. Tankevič, 4kl.
A. Lipnevič, 4kl.
E. Liminovič, 4kl.
P. Gotovecki, 4kl.
K. T. Subatovič, 5kl.
 
 
 
 
Z. Sinkevič
 
 
 
 
I vieta
64.
Vilniaus arkivyskupijos Katechetikos centro  istorijos - tikybos konkursas ,,Gailestingumo keliais“.
A. Jodzevič, 10kl.
M. Michalkevič, 10kl.
s. E. Tichutina
Dalyvavimas
65.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų keturkovės varžybos.
E. Lipnevič, 7kl.
P. Daniševska, 7kl.
A. Jodkaitė, 9kl.
A. Jodzevič, 10kl.
 
Z. Sinkevič
 
I vieta
66.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų keturkovės varžybos.
B. Jasinski, 8kl.
T. Bakšanski, 9kl.
A. Katkovski, 9kl.
P. A. Sinkevič, 10kl.
 
Z. Sinkevič
 
II vieta
67.
Edukacinis konkursas ,,Olympis 2017-pavasario sesija“.
 
S. Mozarska, 8kl.
V.Burzdžiuvienė
Lietuvių k.
Anglų k. II l.
68.
Tarptautinis istorijos konkursas ,,Znaszli ten kraj?“
6, 9 kl. mokiniai
L. Lapševič
 
Dalyvavimas

 

 
Atgal