lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2020-08-25
Rugsėjo 1-oji!
2020-03-02
Informacija dėl koronaviruso
2019-08-23
Rugsėjo 1-osios iškilmės!
2018-08-09
Tėvelių dėmesiui!
2018-05-17
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2020 - Rugsėjis 30
3101020304050636
0708091011121337
1415161718192038
2122232425262739
2829300102030440
PrATKPnŠS
Pasiekimai » 2017-2018 m. m.
MOKINIŲ DALYVAVIMAS METODINIO CENTRO, RAJONO, ŠALIES, TARPTAUTINIUOSE KONKURSUOSE IR OLIMPIADOSE, VARŽYBOSE, PILIETINĖSE AKCIJOSE
2017/2018 M. M
.
 
Eil. Nr.
Konkurso, olimpiados pavadinimas
Dalyvis
Vadovas
Užimta vieta, apdovanojimai
1.
Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro akcija ,,Apibėk mokyklą”.
Visi 1-10 klasių mokiniai
A. Jačnik
Padėka mokyklai
2.
Metodinio centro meninio skaitymo konkursas ,,Kresy-2017“.
M. Siniakas, 2 kl.
E. Šidlovska, 3 kl.
V. Jodko, 7 kl.
J. Sinkevič, 8 kl.
P. Daniševska, 8 kl.
V. Dudoit, 9 kl.
S. Mozarska, 9 kl.
I. Voitkevič, 10 kl.
L. Stefanovič
R. Tomaševič
 
R. Danovska
 
T. Mlynska
 
III vieta
I vieta
Dalyvavimas
II vieta
II vieta
I vieta
Dalyvavimas
I vieta
3.
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Kresy- 2017“.
M. Siniakas, 2 kl.
E.Šidlovska, 3 kl.
J. Sinkevič, 8 kl.
P. Daniševska, 8 kl.
V. Dudoit, 9 kl.
I. Voitkevič, 10 kl.
R. Danovska
 
 
 
T. Mlynska
 
 
 
 
Pagyrimas
 
4.
Respublikinis meninio skaitymo konkursas ,,Kresy- 2017“.
V. Dudoit, 9 kl.
 
T. Mlynska
Pagyrimas
Padėka mokytojai
5.
Respublikinis informacinių technologijų konkursas ,,Bebras“.
Iš viso 43 mokiniai:
5 kl.- 5
6 kl. – 8
7 kl. – 4
8 kl. – 7
9 kl. – 7
10 kl. - 12
 
 
 
L. Jastramskienė
Pateko į rajono 30-uką
5
2
4
7
-
4
6.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Geriausias iš lietuvių kalbos“.
K. Gover, 10kl.
V. Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
7.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Mistrz ortografii“.
A. Jodkaitė, 10kl.
 R. Danovska
Dalyvavimas
8.
Vilnijos krašto mokyklų religinės poezijos konkursas ,,Mój ulubiony wiersz religijny“.
O. Stankevičiūtė, 4 kl.
P. Gotovecki, 5 kl.
V. Dudoit, 9 kl.
L. Tichutina
Pagyrimas
Dalyvavimas
Pagyrimas
 
9.
Avižienių metodinio centro Mažoji anglų kalbos olimpiada 6-8 kl. mokiniams ,,Angliškai apie Lietuvą“.
P. Daniševska, 8 kl.
E. Lipnevič, 8 kl.
I. Jusel, 8 kl.
J. Dainovska
II vieta
10.
Rajono kvadrato varžybos.
5-6 kl. mokiniai
Z. Sinkevič
Dalyvavimas
11.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų ir mergaičių tinklinio 6x6 varžybos.
E. Lipnevič, 8 kl.
A. Ščerbo, 9 kl.
S. Mozarska, 9 kl.
V. Suduika, 10 kl.
J. Zapolskaitė, 10 kl.
A. Lipnevič, 5 kl.
D.Kišmachov, 6 kl.
B. Jasinski, 9 kl.
D. Jačnik, 9 kl.
T. Bakšanski, 10 kl.
Z. Sinkevič
II vieta
12.
Dalyvavimas akcijoje ,,Rasų paminklams“.
Mokyklos bendruomenė
A. Jačnik
Mokinių taryba
Padėka mokyklai
Išvyka į Varšuvą
13.
LR draugijos Traugutt.org piešinių konkursas ,,Sercem zawsze przy Polsce“.
Grupė mokinių
J. Darasevič
Dalyvavimas
14.
Europos žmogaus teisių fondo projektas ,,Europejczycy, Polacy, Obywatele“.
A. Ščerbo, 9 kl.
A. Jodkaitė, 10 kl.
V. Dudoit, 9 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
A. Vincelovič, 10 kl.
 
L. Lapševič
Pagyrimas
Pagyrimas
15.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Bajeczki z przedszkolnej półeczki“.
Grupė ,,Bitutės“.
Č. Kardis
B. Tylingo
R. Starenkienė
Dalyvavimas
(Vietos nebuvo numatytos)
16.
Vilniaus r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas ,,Vaidiname vaikams“.
Grupė ,,Bitutės“.
 Č. Kardis
 
Padėkos raštas mokyklai
17.
Dalyvavimas gerumo akcijoje. Lėšos rinktos kun. M. Sopocko hospiso vaikų skyriaus statybai.
Mokyklos bendruomenė
 A. Jačnik
Mokinių taryba
Mokyklos harcerės
Padėka mokyklai
18.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų stalo teniso varžybos.
G. Baniukevič, 10 kl.
B. Jasinski, 9 kl.
D. Kišmachov, 6 kl.
 Z. Sinkevič
II vieta
Diplomas
19.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių stalo teniso varžybos.
I. Voitkevič, 10 kl.
J. Zapolskaitė, 10 kl.
E. Lipnevič, 8 kl.
Z. Sinkevič
Dalyvavimas 
20.
Dalyvavimas pilietinėje akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“.
Visa mokyklos bendruomenė
 
Padėka mokyklai
21.
Rajono biologijos olimpiada.
A. Jodkaitė, 10 kl.
A. Novogrodska
Dalyvavimas
22.
Rajono chemijos olimpiada.
K. Gover, 10 kl.
V. Suduika, 10 kl.
D. Gulbinovič
Dalyvavimas
 
23.
Rajono anglų kalbos konkursas 9-10 kl. mokiniams.
S. Mozarska, 9 kl.
J. Dainovska
III vieta
24.
Rajono lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams.
S. Mozarska, 9 kl.
V. Burzdžiuvienė
Pateko į respublikos etapą
25.
Rajono lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas.
D. Kišmachov, 6 kl.
I. Voitkevič, 10 kl.
V. Burzdžiuvienė
III vieta
Dalyvavimas
26.
Dalyvavimas tarptautiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis – 2017“ rudens sesija.
A. Gotovecka, 6 kl.
V. Jodko, 7 kl.
A. Autuch, 9 kl.
A. Ščerbo, 9 kl.
S. Mozarska, 9 kl.
K. Gover, 10 kl.
L. Dzisevič, 10 kl.
V. Suduika, 10 kl.
V. Markovska, 10 kl.
Mokinius registravo V. Burzdžiuvienė
Įvairių dalykų I, II, III laipsnio diplomai
27.
Rajono pagrindinių mokyklų 4 ir žemesnių klasių sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.
3-4 klasių mokinių komanda
Z. Sinkevič
R. Tomaševič
I vieta
28.
Rajono pagrindinių mokyklų šachmatų varžybos.
K. T. Subatovič, 6 kl.
E. Lipnevič, 8 kl.
G. Baniukevič, 10 kl.
Z. Sinkevič
II vieta
29.
Rajono technologijų olimpiada.
I. Jusel, 8 kl.
K. Oleškevič
Dalyvavimas
30.
Rajono olimpiada 5-8kl. mokiniams ,,Mažoji matematika 2018“.
A. Jurevičius, 5 kl.
A. Lipnevič, 5 kl.
P. Gotovecki, 5 kl.
A.M. Gotovecka, 6 kl.
K.T. Subatovič, 6 kl.
D. Gorelov, 7 kl.
K. Vojsiat, 8 kl.
P. Daniševska, 8 kl.
 
 
L. Jastramskienė
 
 
Dalyvavimas
31.
Rajono istorijos olimpiada.
L. Dzisevič, 10kl.
 L. Lapševič
Dalyvavimas
32.
Dalyvavimas Maišiagalos krašto ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginyje ,,Šimtas Lietuvos spalvų“.
Grupės ,,Bitutės“ ugdytiniai
Č. Kardis
R. Starenkienė
Padėka
33.
Rajono pradinių klasių ortografijos konkursas ,,Rašau be klaidų. Didelis diktantas“.
O. Stankevičiūtė, 4 kl.
A. Stacevič
Dalyvavimas
34.
Rajono dailės olimpiada.
V. Markovska, 10 kl.
J. Darasevič
Dalyvavimas
35.
Metodinio centro lenkų kalbos konkursas ,,Tarnaujant karališkajai didybei – gimtajai kalbai“.
P. Gotovecki, 5 kl.
A.M. Gotovecka, 6 kl.
V. Jodko, 7 kl.
B. Stankevič, 8 kl.
V. Dudoit, 9 kl.
R. Danovska
 
 
 
T. Mlynska
 
I vieta
 
 
36.
Dalyvavimas nacionaliniame diktanto konkurse (pilietiškumo ugdymas).
9-10 kl. mokiniai
 
V. Burzdžiuvienė
 
37.
Metodinio centro pradinių klasių meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos šventė 2018“.
 
K. Michalkevič, 2 kl.
O. Stankevičiūtė, 4 kl.
A. Miliuškevič
A. Stacevič
Dalyvavimas
I vieta
38.
Rajono vaikų meninio skaitymo konkursas ,,Spalvingas eilėraščių pasaulis“.
I. Kostiukevič
Grupė ,,Drugeliai“
B.Tylinga
Pagyrimo diplomas
39.
Rajono pagrindinių mokyklų šaškių varžybos.
K.T. Subatovič, 6 kl.
A. Jodkaitė, 10 kl.
G. Baniukevič, 10 kl.
 Z. Sinkevič
 
III vieta
40.
Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centro konkursas 4kl. mokiniams ,,Esu katalikas – apdovanotas pašaukimu“.
A. Vaškevič, 4 kl.
O. Stankevičiūtė, 4 kl. A. Volodko, 4 kl.
E. Liutkevič, 4 kl.
 S. L.Tichutina
 
 
Dalyvavimas
41.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų smiginio varžybos.
A. Jodkaitė, 10 kl.
I. Voitkevič, 10 kl.
Z. Sinkevič
 
I vieta
42.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų smiginio varžybos.
T. Bakšanski, 10 kl.
G. Baniukevič, 10 kl.
Z. Sinkevič
 
II vieta
43.
Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2018“.
 
23 mokiniai
8 mok. 1-4 kl.
15 mok. 5-10 kl.
L. Jastramskienė
Kengūros
padėkos raštai
44.
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos šventė 2018“.
O. Stankevičiūtė
A. Stacevič
Dalyvavimas
45.
Rajono geografijos olimpiada.
L. Dzisevič, 10 kl.
M. Mackevič
I vieta
tarp pagrindinių mokyklų
46.
Vilnijos krašto lenkų kalbos konkursas ,,Mistrz ortografii“ tarp 4 kl. mokinių.
 
S. Jakovlevas, 4 kl.
 
 A. Stacevič
 
Dalyvavimas
47.
Rajono pagrindinių mokyklų krepšinio 3x3 mergaičių komandų sporto varžybos.
E. Lipnevič, 8 kl.
P. Daniševska, 8 kl.
A. Vincelovič, 10 kl.
S. Mozarska, 9 kl.
V. Suduika, 10 kl.
A. Jodkaitė, 10 kl.
J. Zapolskaitė, 10 kl.
 
 
Z. Sinkevič
 
 
I vieta
48.
Rajono pagrindinių mokyklų krepšinio 3x3 berniukų komandų sporto varžybos.
D. Kišmachov, 6 kl.
E. Pečiulis, 9 kl.
B. Jasinski, 9 kl.
T. Bakšanski, 10 kl.
G. Baniukevič, 10 kl.
 
 
Z. Sinkevič
 
 
I vieta
49.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų finalinės varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“
(5-6 klasių).
M. Lipnevič, 3 kl.
O. Stankevičiūtė, 4 kl.
A. Volodko, 4 kl.
5-6 kl. mokiniai
 
 
Z. Sinkevič
 
 
I vieta
50.
Tautinių mažumų departamento organizuojama viktorina ,,Ar viską žinau apie Lietuvą?“
P. Gotovecki, 5 kl.
A. Lipnevič, 5 kl.
K. Tankevič, 5 kl.
D. Kišmachov, 6 kl.
D. Mažul, 6 kl.
A. M. Gotovecka, 6 kl.
K. T. Subatovič, 6 kl.
V. Ragucki, 6 kl.
E. Michalkevič, 6 kl.
 
 
 V.Burzdžiuvienė
 
 
 
II vieta
Diplomas mokyklai
51.
Metodinio centro pradinių klasių mokinių saugaus eismo ,,Šviesoforas“ varžybos.
P. Labovič, 1 kl.
O. Starenko, 2 kl.
M. Lipnevič, 3 kl.
S. Jakovlevas, 4 kl.
A. Dulkevič
A. Miliuškevič
R. Tomaševič
A. Stacevič
 
Dalyvavimas
52.
Metodinio centro Lenkų kalbos rašybos konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei Lenkų kalbos mini olimpiada.
P. Gotovecki, 5 kl.
A. M. Gotovecka, 6 kl.
V. Jodko, 7 kl.
I. Jusel, 8 kl.
B. Stankevič, 8 kl.
E. Lipnevič, 8 kl.
J. Sinkevič, 8 kl.
V. Dudoit, 9 kl.
K. Gover, 10 kl.
 
 
 
 
R. Danovska
 
 
T. Mlynska
I vieta
I vieta
I vieta
III vieta
II vieta
I vieta
Dalyvavimas
II vieta
I vieta
53.
Rajono Lenkų kalbos rašybos konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei Lenkų kalbos mini olimpiada.
P. Gotovecki, 5 kl.
A. M. Gotovecka, 6 kl.
V. Jodko, 7 kl.
I. Jusel, 8 kl.
B. Stankevič, 8 kl.
E. Lipnevič, 8 kl.
V. Dudoit, 9 kl.
K. Gover, 10 kl.
 
 
 
R. Danovska
 
 
T. Mlynska
 
I vieta
 
II vieta
54.
Rajono pagrindinių mokyklų šaškių finalinės varžybos (3-4 kl.)
A. Širvinski, 4 kl.
O. Stankevičiūtė, 4 kl.
E. Tankevič, 4 kl.
 
 R. Tomaševič
 
Dalyvavimas
55.
Respublikinė lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams.
Z. Mozarska, 9 kl.
 V.Burzdžiuvienė
Pagyrimo raštas
55.
Dalyvavimas ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte ,,Aš pažįstu savo kraštą“.
Priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Bitutės“ ugdytiniai
 
Č. Kardis
R. Starenkienė
Padėka mokyklai
56.
Dalyvavimas ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginyje ,,Mes mylime ir saugome savo žemę“.
 
I. Kostiukevič
B. Tylinga
N. Skarulskaja
 
 
Padėka mokyklai
57.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų lengvosios atletikos kroso estafečių finalinėse varžybose.
P. Daniševska, 8 kl.
E. Lipnevič, 8 kl.
G. Baniukevič, 10 kl.
A. Katkovski, 10 kl.
 
Z. Sinkevič
 
I vieta
58.
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas konkursas ,,Czy znasz historię Polski?“
V. Suduika, 10 kl.
 L. Lapševič
Dalyvavimas
59.
Dalyvavimas respublikinėje lenkų kalbos mini olimpiadoje tarp 8 kl. mokinių.
I. Jusel, 8 kl.
R. Danovska
Laureatės diplomas
60.
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas XIX jaunimo ir vaikų lenkiškos dainos festivalis. 
J. Sinkevič, 8 kl.
 
V. Dudoit, 9 kl.
 I. Buinovska
II vieta
 
I vieta
 
61.
Rajono pagrindinių mokyklų mišrių komandų (3-4 kl.) kvadrato varžybos.
D.Širvinski, 2 kl.
D. Gotovecki, 3 kl.
E. Michalkevič, 3 kl.
G. Naus, 3 kl.
A. Širvinski, 4 kl.
E. Tankevič, 4 kl.
M. Lipnevič, 3 kl.
K. Gulbinskaja, 3 kl.
E. Šidlovska, 3 kl.
A. Volodko, 4 kl.
O. Stankevičiūtė, 4 kl.
 
 
 
Z.Sinkevič
R. Tomaševič
 
 
 
 
 
I vieta
62.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių (5-6 kl.) kvadrato varžybos.
M. Lipnevič, 3 kl.
A. Volodko, 4 kl.
O. Stankevičiūtė, 4 kl.
E. Tankevič, 5 kl.
G. Kaziukėnaitė, 5 kl.
M. Raicevič, 6 kl.
 
 
Z. Sinkevič
 
 
II vieta
63.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų (5-6 kl.) kvadrato varžybos.
D. Kišmachov, 6 kl.
D. Mažul, 6 kl.
V. Ragucki, 6 kl.
E. Michalkevič, 6 kl.
K. Danilčik, 6 kl.
A. Lipnevič, 5 kl.
E. Tankevič, 4 kl.
 
 
Z.Sinkevič
 
 
 
I vieta
64.
Zujūnų metodinio centro sporto šventė pradinukams ,,Kaip gera ir smagu būryje gerų draugų“
D. Širvinski, 2 kl.
G. Naus, 3 kl.
E. Michalkevič, 3 kl.
G. Kušlevič, 4 kl.
E. Liutkevič, 4 kl.
 
 
A. Jačnik
 
Vietos nebuvo numatytos
65.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų keturkovės varžybos.
V. Jodko, 7 kl.
E. Lipnevič, 8 kl.
P. Daniševska, 8 kl.
A. Jodkaitė, 9 kl.
 
Z. Sinkevič
 
 
I vieta
66.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų keturkovės varžybos.
D. Kišmachov, 6 kl.
B. Jasinski, 9 kl.
T. Bakšanski, 10 kl.
A. Katkovski, 10 kl.
G. Baniukevič, 10 kl.
 
 Z. Sinkevič
 
I vieta
67.
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas poezijos konkursas, skirtas M. Konopnickai.
E. Liutkevič, 4 kl.
O. Stankevičiūtė, 4 kl.
D. Kišmachov, 6 kl.
V. Dudoit, 9 kl.
 
 
R. Danovska
 
 
Dalyvavimas
68.
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas poezijos konkursas, skirtas šv. Popiežiui J. Pauliui II.
S. Mozarska, 9 kl.
V. Dudoit, 9 kl.
 
s. E.Tichutina
Mokiniai laimėjo savaitinę kelionę į Lenkiją
69.
Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuro švietėjiška akcija ,,Diktantas, virstantis gražiausiu laišku mamai ir tėčiui“.
Dalyvavo 49 pradinukai
O. Stankevičiūtė, 4kl.
A. Volodko, 4kl.
 
B. Kilnienė
Padėka mokyklai
 
Pagyrimas


  

Atgal