lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2020-08-25
Rugsėjo 1-oji!
2020-03-02
Informacija dėl koronaviruso
2019-08-23
Rugsėjo 1-osios iškilmės!
2018-08-09
Tėvelių dėmesiui!
2018-05-17
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2020 - Rugsėjis 30
3101020304050636
0708091011121337
1415161718192038
2122232425262739
2829300102030440
PrATKPnŠS
Pasiekimai » 2018-2019 m. m.

MOKINIŲ DALYVAVIMAS METODINIO CENTRO, RAJONO, ŠALIES, TARPTAUTINIUOSE KONKURSUOSE IR OLIMPIADOSE, VARŽYBOSE, PILIETINĖSE AKCIJOSE
2018/2019 M. M
.

 
Eil. Nr.
 
Konkurso, olimpiados pavadinimas
 
Dalyvis
 
Vadovas
 
Užimta vieta, apdovanojimai
1.
Metodinio centro meninio skaitymo konkursas ,,Kresy-2018“.
 S. Lozovski, 1 kl.
 M. Baniukevič, 2 kl.
 O. Starenko, 3 kl.
 O. Stankevičiūtė, 5 kl.
 E. Liutkevič, 5 kl.
 P. Gotovecki, 6 kl.
 J. Sinkevič, 9 kl.
 P. Daniševska, 8 kl.
 V. Dudoit, 10 kl.
 
R. Danovska
B. Kasparienė
A. Miliuškevič
K.Stankevičienė
 
R. Danovska
 
Dalyvio diplomas
Dalyvio diplomas
Dalyvio diplomas
I vieta
III vieta
II vieta
I vieta
II vieta
I vieta
2.
Metodinio centro konkursas pradinukams ,,Madų šou”.
 
 
 2-3 klasės mokiniai
B. Kasparienė
A. Miliuškevič
Dalyvio diplomai mokiniams,
vietos nebuvo numatytos
 
3.
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Kresy- 2018“.
 O. Stankevičiūtė, 5 kl.
 E. Liutkevič, 5 kl.
 P. Gotovecki, 6 kl.
 J. Sinkevič, 9 kl.
 P. Daniševska, 8 kl.
 V. Dudoit, 10 kl.
 
K.Stankevičienė
 
R.Danovska
Dalyvio diplomai, knygos
4.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Mistrz ortografii“.
 
Z. Mozarska, 10 kl.
 K.Stankevičienė
Dalyvavimas
5.
Dalyvavimas akcijoje ,,Rasų paminklams“.
 
Mokyklos bendruomenė
K.Stankevičienė
Mokinių taryba
Padėka mokyklai
6.
Dalyvavimas metodinio centro dailės konkurse ,,Kocham Cię, Polsko“.
K. Mažeikaitė
Drugelių grupė
V. Mažeikienė
II vieta
diplomas
7.
Dalyvavimas rajoniniame renginyje, skirtame Lenkijos nepriklausomybės 100 –čiui.
 
B. Stankevič, 9 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
L. Lapševič
Dovanėlės
Vietos nebuvo numatytos
8.
Metodinio centro lenkų kalbos atviras užsiėmimas ,,Historyczne przybliżenie postaci Józefa Piłsudskiego“.
 
Sudervės, Zujūnų, Čekoniškių mokyklų mokiniai
K. Stankevičienė,
 R. Danovska
Vietos nebuvo numatytos.
Mokiniai gavo diplomus ir saldumynų
9.
Rajoninis lenkų kalbos konkursas ,,Ką aš žinau apie Lenkijos nepriklausomybę?“
B. Stankevič, 9 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
K. Stankevičienė
I vieta
Pateko į 10-uką
10.
 
 
 
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Geriausias iš lietuvių kalbos“.
S. Mozarska, 10 kl.
V. Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
11.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Mistrz ortografii“.
S. Mozarska, 10 kl.
K. Stankevičienė
Dalyvavimas,
Išvyka į LR Gdansko miestą
12.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Geriausia mokykla, geriausias mokytojas“.
Mokyklos bendruomenė
s. Liudmila Tichutina
T. Mlynska
 
Diplomas
Dovanos
13.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Bajeczki z przedszkolnej półeczki“.
Grupė ,,Bitutės“.
Č. Kardis,
B. Tylinga
 
Dovanos
Diplomas
 
14.
Vilnijos krašto religinės poezijos konkursas, skirtas Šv. Popiežiui Jonui Pauliui atminti. 
 D. Gotovecki, 4 kl.
 O. Stankevičiūtė, 5 kl.
 P. Daniševska, 9 kl.
s. Ernesta
Dalyvavimas
III vieta
Pagyrimas
15.
Dalyvavimas metodinio centro adventiniame renginyje ,,Žvakių šviesoje“.
Grupės ,,Drugeliai“ ugdytiniai
B. Tylinga
Dovanos
diplomas
16.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų ir mergaičių tinklinio 6x6 varžybos.
E. Lipnevič, 9 kl.
A. Ščerbo, 10 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
I. Jusel, 9 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
D. Kišmachov, 7 kl.
K. Dailčik, 7 kl.
V. Ragucki, 7 kl.
D. Mažul, 7 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
E. Pečiulis, 10 kl.
Z. Sinkevič
I vieta
17.
Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų paroda-konkursas ,,Pats gaminu prakartėlę“.
2 kl. mokiniai
B. Kasparienė
Mokinių komanda tapo laureatais
Diplomai
Dovanos
18.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato filmukų konkursas ,,Ne tapk prekybos žmonėmis ir smurto auka“.
A. Ščerbo, 10 kl.
Z. Mozarska, 10 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
P. Daniševska, 9 kl.
 
A. Jačnik
Padėkos raštas
19.
Dalyvavimas atvirukų parodoje-konkurse ,,Įžiebk švieselę širdyje“.
2 kl. mokiniai
B. Kasparienė
Dalyvio diplomai
20.
Dalyvavimas pilietinėje akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“.
Visa mokyklos bendruomenė
Klasių vadovai
Padėka mokyklai
21.
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro konkursas ,,Graži šypsena“.
60 priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikų.
R. Mozarska
Dovanėlės mokiniams
22.
Rajono chemijos olimpiada.
P. Daniševska 9 kl.
D. Gulbinovič
Dalyvavimas
 
23.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų stalo teniso varžybos.
D. Kišmachov, 7 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
E. Pečiulis, 10 kl.
 Z. Sinkevič
II vieta
24.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių stalo teniso varžybos.
K. Matulevičiūtė, 8 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
A. Ščerbo, 10 kl.
Z. Sinkevič
I vieta
25.
Rajono matematikos olimpiada.
E. Macenkevič, 9 kl.
B. Zubricka
Dalyvavimas
26.
Rajono biologijos olimpiada.
I. Jusel, 9 kl.
Z. Sinkevič
Dalyvavimas
27.
Konkurso ,,Laiškas pasieniečiui“ apibendrinimas.
10 mokinių 6-8 kl.
K. T. Subatovič, 7 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
 
V.Burzdžiuvienė
Dalyvio diplomai
III vieta
VI vieta
28.
Dalyvavimas Tarptautiniame kalėdinių giesmių festivalyje.
V. Dudoit, 10 kl.
 I. Buinovska
Dalyvavimas
29.
Rajono lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams.
S. Mozarska, 10 kl.
I. Jusel, 9 kl.
V. Burzdžiuvienė
I vieta
II vieta
30.
Rajono lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas.
D. Kišmachov, 6 kl.
 
 V. Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
31.
Rajono pagrindinių mokyklų šachmatų varžybos.
K. T. Subatovič, 7 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
Z. Sinkevič
I vieta
32.
Dalyvavimas ,,Olympis 2018 – Rudens sesijoje“.
A. Ščerbo, 10 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
 V. Burzdžiuvienė
Diplomai, tušinukai
33.
Dalyvavimas tarptautiniame renginyje ,,Kalėdinė garsų mozaika“.
Grupės ,,Bitutės“ ugdytiniai
B. Tylinga
I. Buinovska
Padėka mokyklai
34.
Rajono olimpiada 5-8kl. mokiniams ,,Mažoji matematika 2019“.
J. Mažeika, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
A. M. Gotovecka, 7 kl.
B. Zubricka
V vieta iš 83 mok.
VI v. iš 83 mok.
17 v. iš 64 mok.
18 v. iš 64 mok.
VI v. iš 67 mok.
35.
Rajono istorijos olimpiada.
Z. Mozarska, 10 kl.
 L. Lapševič
Dalyvavimas
36.
Rajono pagrindinių mokyklų 4 ir žemesnių klasių sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.
3-4 klasių mokinių komanda
Z. Sinkevič
R. Tomaševič
I vieta
37.
Rajono pradinių klasių ortografijos konkursas ,,Rašau be klaidų.“
E. Kozlovas, 4 kl.
R. Tomaševič
Laureatas 
38.
Dalyvavimas Vilnijos krašto rašinio konkurse ,,Laiškas Lietuvai“.
E. Šidlovska, 4 kl.
K. Michalkevič, 3 kl.
K. Judžentytė, 3 kl.
O. Starenko, 3 kl.
D. Gotovecki, 4 kl.
B. Kilnienė
III vieta
III vieta
Padėka
Padėka
Padėka
39.
Dalyvavimas Maišiagalos krašto ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginyje ,,Tau, Lietuva“.
D. Michalkevič
E. Labovič
K. Pavlovskaja
K. Vežbicka
O. Lozovski
Č. Kardis
R. Starenkienė
I.Buinovska
 
Padėka
40.
Dalyvavimas rajoniniame renginyje, skirtame paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.
P. Gotovecki, 6 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
L. Lapševič
 
41.
Rajono dailės olimpiada.
I. Jusel, 9 kl.
J. Darasevič
Dalyvavimas
42.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų Badmintono varžybos.
E. Lipnevič, 9 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
A. Ščerbo, 10 kl.
Z. Sinkevič
 
II vieta
43.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų Badmintono varžybos.
D. Kišmachov, 7 kl.
K. Danilčik, 7 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
Z. Sinkevič
 
I vieta
44.
Rajono anglų kalbos konkursas 9-10 kl. mokiniams.
I. Jusel. 9 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
J. Dainovska
Dalyvavimas
45.
Vilnijos krašto diktanto konkursas ,,Mały mistrz ortografii“.
E. Kozlovas, 4 kl.
L. Remleinaitė 4 kl.
R. Tomaševič
Dalyvavimas
46.
Rajono pagrindinių mokyklų šaškių varžybos.
A. Lipnevič, 6 kl.
D. Kišmachov, 7 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
 
 Z. Sinkevič
 
II vieta
47.
Metodinio centro pradinių klasių meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos šventė 2019“.
 
E. Labovič, priešm.ugd.
M. Baniukevič, 2 kl.
E. Šidlovska, 4 kl.
Č. Kardis
 
B. Kasparienė
R. Tomaševič
Pagyrimas
 
Padėka
I vieta
48.
Metodinio centro Anglų kalbos konkursas 3-4 kl. ,,Spelling Bee“.
K. Judžentytė, 3 kl.
K. Michalkevič, 3 kl.
E. Kozlovas, 4 kl.
K. Markovskaja, 4 kl.
 
 
J. Dainovska
Padėka
III vieta
III vieta
I vieta
49.
IX Ogólnopolski Konkurs Literacki ,,To, co ważne. Mój głos w sprawie wartości’’.
I. Jusel, 9 kl.
 
V. Dudoit, 10 kl.
 
K.Stankevičienė
Pagyrimas
 
Direktoriaus dovana
50.
Dalyvavimas nacionaliniame diktanto konkurse (pilietiškumo ugdymas).
 
10 mokinių
8-10 kl.
 
V.Burzdžiuvienė
 
 
Dalyvavimas
51.
Rajono geografijos olimpiada.
E. Lipnevič, 9 kl.
M. Mackevič
Dalyvavimas
Geriausiai tarp pagrindinių mokyklų 
52.
Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centro konkursas 4kl. mokiniams ,,Esu katalikas“.
 
D. Gotovecki, 4 kl.
M. Lipnevič, 4 kl.
L. Remleinaitė, 4 kl.
E. Kozlovas, 4 kl.
 
S. L.Tichutina
 
Dalyvavimas
53.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų smiginio varžybos.
K. Matulevičiūtė, 8 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
 
Z. Sinkevič
 
I vieta
54.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų smiginio varžybos.
A. Lipnevič, 6 kl.
D. Kišmachov, 7 kl.
Z. Sinkevič
 
I vieta
55.
Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2019“.
 
8 mok. 1-4 kl.
26 mok. 5-10 kl.
 
M. Baniukevič, 2 kl.
K. Vojsiat, 9 kl.
 B. Zubricka
2 mokinės pateko į savivaldybės dešimtuką
IX vieta
IV vieta
56.
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos šventė 2019“.
E. Šidlovska, 4 kl.
 R. Tomaševič
Pagyrimo raštas
57.
Nacionalinis konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas“.
B. Stankevič, 9 kl.
I. Jusel, 9 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
E. Macenkevič, 9 kl.
K. Voisiat, 9 kl.
L. Lapševič
Padėkos dalyviams, mokyklai
58.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų finalinės varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“
(5-6 klasių).
E. Tankevič, 5 kl.
K. Masalski, 5 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
A. Volodko, 5 kl.
G. Kušlevič, 5 kl.
E. Liminovič, 6 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
B. Poplavski, 6 kl.
A. Jurevičius, 6 kl.
E. Zapolska, 6 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
G. Kaziūkėnaitė, 6 kl.
M. Lipnevič, 4 kl.
 
 
 
 
 
Z. Sinkevič
 
 
 
 
I vieta
59.
Rajono pagrindinių mokyklų šaškių finalinės varžybos (3-4 kl.)
 
E. Kozlovas, 4 kl.
D. Gotovecki, 4 kl.
M. Liponevič, 4 kl.
R. Tomaševič
III vieta
60.
Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie krašto apsaugos ministerijos organizuojamas rašinių konkursas ,,Mes esame NATO“ (NATO – na rzecz bezpieczeństwa i pokoju)
 
 
 
 
P. Daniszewska, 9 kl.
 
 
 
K.Stankevičienė
 
Pateko į geriausių darbų trejetuką, pakviesta į Krašto apsaugos ministeriją atsiimti dovanų 
61.
Respublikinė lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams.
Z. Mozarska, 10 kl.
I. Jusel, 9 kl.
 V.Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
62.
V rajoninis mokyklinių teatrų festivalis.
Vaidinimas - ,,Awantury i wybryki małej małpki Fiki Miki“.
G. Achverdašvili
K. Gulbinskaja
D. Gotovecki,
M. Lipnevič
M. Jazukevičius
E. Kozlovas
K. Markovskaja
E. Michalkevič
E. Morkūnaitė
G. Naus
K. Pavlovski
L. Remleinaitė
 E. Šidlovska
 
 
 R. Tomaševič
 
 
II vieta
Diplomas
Taurė
63.
On-line konkursas ,,NATO“
J. Sinkevič, 9 kl.
I. Jusel, 9 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
K. Voisiat, 9 kl.
 L.Lapševič
Padėka mokyklai
64.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ mokyklinių teatrų festivalis ,,Vilnius 2019“.
4 klasės mokiniai
 R. Tomaševič
Pagyrimo raštas
65.
Metodinio centro Lenkų kalbos rašybos konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei Lenkų kalbos mini olimpiada.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
E. Liutkevič, 5 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
A. M. Gotovecka, 7 kl.
V. Jodko, 8 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
J. Sinkevič, 9 kl.
I. Jusel, 9 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
 
 K. Stankevičienė
 
 R. Danovska
III vieta
I vieta
Dalyvavimas
I vieta
III vieta
I vieta
II vieta
Dalyvavimas
III vieta
I vieta
Dalyvavimas
II vieta
66.
Rajono pagrindinių mokyklų krepšinio 3x3 mergaičių komandų sporto varžybos.
V. Jodko, 8 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
I. Jusel, 9 kl.
P. Daniševska, 9 kl.
A. Ščerbo, 10 kl.
 
 
 Z. Sinkevič
 
 
I vieta
67.
Rajono pagrindinių mokyklų krepšinio 3x3 berniukų komandų sporto varžybos.
D. Kišmachov, 7 kl.
E. Pečiulis, 10 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
A. Autuch, 10 kl.
 
 Z. Sinkevič
 
I vieta
68.
Rajono religinės poezijos ,,Marija – Jėzaus ir mūsų motina“.
E. Lutkevič, 5 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
 s. E. Tichutina
Dalyvavimas
III vieta
69.
Rajono Lenkų kalbos rašybos konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei Lenkų kalbos mini olimpiada.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
A. M. Gotovecka, 7 kl.
V. Jodko, 8 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
J. Sinkevič, 9 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
 
 
 K. Stankevičienė
 R. Danovska
Dalyvio diplomai
 
 
 
 
Pagyrimo raštas
70.
Dalyvavimas rajoniniame gamtamoksliniame (chemijos-biologijos) konkurse.
P. Daniševska, 9 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
 Z. Sinkevič
 D. Gulbinovič
Dalyvavimas
71.
Dalyvavimas vienu metu ateities technologijų tematikos pamokoje gerinant Gineso rekordą pasitelkiant didžiausią mokinių skaičių. 
25 mokiniai
 M. Mackevič
Mokiniai gavo dalyvių diplomus
72.
Dalyvavimas Lietuvos mokinių filmų – eilėraščio ekranizacijos konkurse ,,Eilėraštis – filmas“. Filmas ,,Kur gyvena laimė?“
A. Vaškevič, 5 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
E. Liutkevič, 5 kl.
A. Volodko, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
 B. Kilnienė
 
 
III vieta
73.
Metodinio centro pradinių klasių mokinių saugaus eismo ,,Šviesoforas“ varžybos.
V. Pečiulytė, 1 kl.
P. Labovič, 2 kl.
O. Starenko, 3 kl.
M. Lipnevič, 4 kl.
 R. Danovska
 B. Kasparienė
 
III vieta
74.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių (2008 m. ir jaun.) lengvosios atletikos trikovės varžybos.
M. Lipnevič, 4 kl.
E. Šidlovska, 4 kl.
K. Gulbinska, 4 kl.
L. Remleinaitė,  4 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
 
 Z. Sinkevič
 
II vieta
75.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų (2008 m. ir jaun.) lengvosios atletikos trikovės varžybos.
E. Jačnik, 3 kl.
D. Maksimovič, 3 kl.
D. Gotovecki, 4 kl.
E. Michalkevič, 4 kl.
G. Naus, 4 kl.
 
 Z. Sinkevič
 
 
I vieta
76.
Fundacijos ,,Na Obcej Ziemi“ Przemyslavo Pozlevičiaus poezijos konkursas. 
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
P. Daniševska, 9 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
K. Stankevičienė
Dalyvavimas
Dalyvavimas
Pagyrimas
77.
Rajono pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos. 
V. Jodko, 8 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
E. Pečiulis, 10 kl.
 
Z. Sinkevič
 
III vieta
78.
Rajono geografijos konkursas ,,Jaunųjų geografų konkursas“.
P. Gotovecki, 6 kl.
 M. Mackevič
Dalyvavimas
79.
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas konkursas ,,Czy znasz historię Polski?“
 
B. Stankevič, 9 kl.
 L. Lapševič
II vieta
80.
Dalyvavimas respublikinėje lenkų kalbos mini olimpiadoje tarp 8 kl. mokinių.
V. Jodko, 8 kl.
K.Stankevičienė
Dalyvavimas
81.
Respublikos lenkų literatų draugijos konkursas ,,Poeci na start. Konkurs na wiersz o Wilnie“
 
V. Dudoit, 10 kl.
 
K.Stankevičienė
 
Dalyvavimas
82.
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas jubiliejinis XX jaunimo ir vaikų lenkiškos dainos festivalis. 
J. Sinkevič, 9 kl.
 
V. Dudoit, 10 kl.
 I. Buinovska
Dalyvavimas
 
Padėkos raštas
 
83.
Polonistikos centro konkursas, skirtas paminėti 100 rektoriavimo metines Vilniaus universiteto.
B. Stankevič, 9 kl.
P. Daniševska, 9 kl.
K.Stankevičienė
Dalyvavimas
84.
Dalyvavimas edukaciniame konkurse ,,Olympis 2019 – pavasario sesijoje“.
Dalyvavo 15 mokinių
2-10 kl.
K. Masalskis
A. Miliuškevič
B. Zubricka
B. Kilnienė
V. Burzdžiuvienė
Diplomai, tušinukai
Medalis
 
85.
Dalyvavimas Tarptautiniame Stefano Zubero tinklinio turnyre Lenkijoje.
A. Lipnevič, 6 kl.
D. Kišmachov, 7 kl.
D. Mažul, 7 kl.
K. Danilčik, 7 kl.
 
 Z. Sinkevič
IV vieta
taurė
86.
Rajono pagrindinių mokyklų mišrių komandų (3-4 kl.) kvadrato varžybos.
D. Gotovecki, 4 kl.
E. Michalkevič, 4 kl.
G. Naus, 4 kl.
R. Skarulski, 3 kl.
D. Maksimovič, 3 kl.
K. Gulbinskaja, 4 kl.
M. Lipnevič, 4 kl.
L. Remleinaitė, 4 kl.
E. Morkūnaitė, 4 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
E. Liutkevič, 6 kl.
 
 
 
 
 
Z. Sinkevič
 
 
 
 
I vieta
87.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių (5-6 kl.) kvadrato varžybos.
 
 
M. Lipnevič, 4 kl.
A. Volodko, 5 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
E. Liutkevič, 5 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
G. Kaziukėnaitė, 6 kl.
E. Zapolska, 6 kl.
 
 
Z. Sinkevič
 
 
 
II vieta
88.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų (5-6 kl.) kvadrato varžybos.
 
 
E. Tankevič, 5 kl.
K. Masalski, 5 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
B. Poplavskis, 6 kl.
E. Liminovič, 6 kl.
D. Danilčik, 7 kl.
K. T. Subatovič, 7 kl.
 
 
 
 
 
Z. Sinkevič
 
 
 
 
II vieta
89.
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas konkursas, skirtas šv. Popiežiui J. Pauliui II.
 
B. Stankevič, 9 kl.
P. Daniševska, 9kl.
V. Dudoit, 10kl.
 s. L.Tichutina
Išvyka į Romą

 

Atgal