lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2021-08-11
Skelbiamas konkursas Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti
2021-05-28
Dėmesio tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus!
2021-04-09
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus
2021-03-02
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio amžiaus vaikus
2020-12-16
Informacija bendruomenei
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2021 - Rugsėjis 18
3031010203040535
0607080910111236
1314151617181937
2021222324252638
2728293001020339
PrATKPnŠS
Mokyklos langas » Gruodis

Katalikų religijoje adventas vadinamas keturių savaičių Jėzaus gimimo laukimo ir dvasinio pasirengimo Kalėdoms periodu. Trečios klasės mokiniai taip pat laukia Kalėdų. Mokytoja Ranata Romeiko sugalvojo, kad kiekvienas mokinys turėtų parengti Advento kalendorių, kuriame skaičiuotų dienas nuo pirmosios advento dienos iki Kalėdų. Šis paprotys yra žinomas ir puoselėjamas daugelyje pasaulio šalių krikščionių šeimose. Auklėtoja kalendoriaus languose paslėpė saldumynus ir užduotis. Tokiu būdu mūsų Advento kalendoriai primins apie artėjančias šventes. Nuo gruodžio 1 dienos kiekvieną dieną tikrinsime, kokia užduotis ar staigmena mūsų laukia. Gražūs, vaizdingi ir originalūs trečiokų paruošti kalendoriai taip pat dalyvauja parodoje „Advento kalendorius“, kurią organizuoja „Polska Szkoła Wirtualna na Litwie“.

  

  

  

  

Šių metų „Mikolajaus dieną“ pradinių klasių mokiniai paminėjo labai skirtingai. Nuo pat ryto vaikai vaikščiojo užsidėję raudonas Kalėdų Senelio kepures. Klasėse tvyrojo neįprasta nuotaika. Pirmiausia mokiniai savo klasėse paruošė žiemos dekoracijas, padarė darbelius, kuriuose karaliavo Mikolajaus figūra. Jie rašė jam laiškus, mokėsi Šv. Mikalojaus dainų, skaitė apsakymus, klausėsi pasakų, žiūrėjo filmus ir sprendė kryžiažodžius. Taip pat mus aplankė Kalėdų senelis. Pajautėme artėjančių švenčių magiją. Kaip ir kiekvienais metais, Kalėdų senelio vizitą organizavo administracija. Dėkojame Kalėdų seneliui už apsilankymą ir saldumynus.

  

  

  

Gruodžio 12 dieną mokykloje vyko kalėdinis susitikimas. Susitikime dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Ir nors Kalėdų išvakarės po kelių dienų, šias akimirkas išgyvenome klasėse, norėdami šią šventinę nuotaiką perkelti į savo šeimas. Šiandien apibendrintas ir konkursas „ Šventiška klasė“. Kiekviena klasė buvo apdovanota už dalyvavimą, pastangas ir idėjas. Mokyklos vadovė įteikė diplomus ir saldumynus.

  

  

  

Trečios klasės mokiniai paruošė gražias ir labai originalias eglutės dekoracijas. Galėjome pasigrožėti dekoracijomis iš kamštelių, sagų, riešutų, medžiagų ir manų kruopų. Visos dekoracijos nusipelno pagyrimo. Mokytoja Renata Romeiko, grožėdamasi savo auklėtinių darbais, nusprendė sumontuoti vaizdo įrašą su dekoracijų nuotraukomis ir išsiųsti juos į virtualią parodą į NDKC Rastinėnų skyrių. Du darbeliai iškeliavo į Zujūnų gimnazijos organizuojamą zonos meno konkursą „Papuošimas eglutei“. Galiausiai vaikai galėjo pakabinti savo darbelius ant klasės kalėdinės eglutės, kuri įgavo šventinį vaizdą.

  

  

  

  

  

Vilniaus rajono policijos komisariato organizuotame konkurse „Brangink gyvenimą, matyk ir būk matomas“laimėjo mūsų mokyklos mokiniai : Viktorija Jodko, Edvin Michalkevič, kamila Michalkevič ir Olivija Stankevičiūtė.

  

Mūsų mokyklos 7 klasės mokinė Olivija Stankevičiūtė buvo apdovanota pagyrimo raštu meninio skaitymo konkurse ir II vietos diplomu dainavimo konkurse "Wileńska nuta do nieba się wznosi...". Sveikiname Oliviją.

  

Gruodžio 11 d. mokykloje vyko pirmokų krikštynos. Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo, grojo fleitomis ir parodė kitus savo gebėjimus. Visi galėjo pažiūrėti tėvelių ir mokytojos Anos Miliuškevič kartu sukurtą filmuką apie pirmokų laisvalaikį. Mokinukai taip pat pasidžiaugė tėvelių ruoštomis vaišėmis. Mokyklos direktorė pasveikino vaikus ir įteikė dovanėlių. Kadangi yra karantino laikotarpis, pirmokų tėveliai galėjo stebėti renginį nuotoliniu per savo įšmaniuosius įrenginius ir kompiuterius.

  

  

  

Atgal