lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2021-08-11
Skelbiamas konkursas Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti
2021-05-28
Dėmesio tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus!
2021-04-09
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus
2021-03-02
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio amžiaus vaikus
2020-12-16
Informacija bendruomenei
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2021 - Rugsėjis 18
3031010203040535
0607080910111236
1314151617181937
2021222324252638
2728293001020339
PrATKPnŠS
Mokyklos langas » Gegužė

Mokinių darbelių paroda, skirta Motinos dienai

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Gegužės 3 d. pradinių klasių mokiniai virtualiai paminėjo Konstitucijos dieną.

   

  

  

  

  

  

  

  

  

 VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija vykdant „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą“ organizavo viktoriną „Gerai daryk – maistą taupyk“. Šios viktorinos tikslas – paaiškinti mokiniams švaistomo maisto poveikį aplinkai, taip pat padėti keisti savo įpročius.
Gegužės 7 dieną mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge dalyvavo viktorinoje. Visi gavo padėkas už dalyvavimą.

   

 „Teatras yra vieta, kur kuriamas menas, o menas visada kuriamas stebuklingoje auroje“.
Šiais metais vyko „Mi * m '2021“ teatrų festivalis. Festivalis, tai proga, kai galima pademonstruoti savo talentus, sužadinti meninį ir sceninį jautrumą. Festivalis patvirtino, kad savo meninius talentus galime parodyti virtualiai, scena gali būti ir balkonas su vaizdu į miestą arba poilsio kėdė.
Spektaklio įgyvendinimas vyko sunkiomis sąlygomis. Kūrybinio pasaulio teatras dirbo nuotoliniu būdu. Mums pavyko įgyvendinti savo planus ir parodyti savo pasirodymą Festivalio metu. Teatro vadovė Renata Romeiko tvirtina, kad mūsų neatbaido jokios kliūtys ir sąlygos žaisti teatrą su vaikais ir įgyvendinti savo planus.

  

  

  

  

„Šeima – tai didžiausia turima vertybė, tai – saugumo ir laimės vieta“.
Karantinas įnešė naujų tradicijų ne tik į socialinį gyvenimą, bet ir į kasdienę šeimų rutiną. Minint Tarptautinę šeimos dieną, pradinių klasių mokytojos organizavo Šeimos šventę nuotoliniu būdu per „Zoom“ platformą. Visus su šia nuostabia švente pasveikino direktorė Renata Starenkienė.
Kiekviena klasė buvo parengusi programą: dainavo, šoko, deklamavo, pristatė įvairius plakatus, žiūrėjo filmukus apie šeimą.
Pradinukų mokytojos džiaugėsi matydamos tiek daug prisijungusių šeimų, linkėjo visiems gražios Šeimos Šventės.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Gegužės mėnesį ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupių ugdytiniai ir 5-6 klasės mokiniai dalyvavo SMLPC organizuotoje iniciatyvoje „Judanti klasė“.
Kadangi mūsų mokykla yra įsikūrusi gražioje vietovėje, turime didelę aptvertą teritoriją, įrengtą sporto aikštelę, lauko treniruoklius, žaidimų aikšteles, todėl ugdytiniams sudarytos geros galimybės judėti ir sportuoti. Mūsų mažieji ugdytiniai daug laiko praleido gryname ore, noriai atliko rytines mankšteles, sportavo, žaidė judriuosius žaidimus, tyrinėjo aplinką eidami pasivaikščioti.
5-6 klasių mokiniai sportavo nuotoliniu būdu. Kadangi oras buvo labai geras, daug laiko praleido lauke: važinėjo dviračiais, šokinėjo ant batutų, bėgiojo, žaidė su kamuoliu, taip pat padėjo tėvams puoselėti aplinką prie namų. Fizinis aktyvumas teikė daug gerų emocijų.

   

   

Atgal