lt pl
Menu
 
E-Dziennik
 
Szkoła promocująca zdrowie
 
Nowości
2017-09-14
Uwaga, szkoła zatrudni nauczyciela klas początkowych!
2017-08-21
INAUGURACJA NOWEGO 2017-2018 ROKU SZKOLNEGO!
2017-02-02
Uwaga szkoła zatrudni pracowników!
2016-12-22
Przełamanie się Opłatkiem
2016-08-30
INAUGURACJA NOWEGO 2016-2017 ROKU SZKOLNEGO
 
Więcej
 
Szukaj
 
 
Kalendarz
2017 - Październik 21
2526272829300139
0203040506070840
0910111213141541
1617181920212242
2324252627282943
2930310102030444
PnWtŚrCzPtSN
Archiwum » Osiągnięcia » 2007-2008 r. szk.
Udział uczniów w strefowych, rejonowych, krajowych i międzynarodowych konkursach i olimpiadach w 2007-2008 r. szk.
 
Nr.
Nazwa
Uczestnicy
Kierownik
Miejsce, nagrody
1.
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2007“
M. Grigonis 4 kl.
I. Chorostin 6 kl.
R. Borkowski 10 kl.
A. Miluszkiewicz
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska
I miejsca, dyplomy
 
2.
Rejonowy konkurs recytatorski "Kresy - 2007“
M. Grigonis 4 kl.
I. Chorostin 6 kl.
R. Borkowski 10 kl.
A. Miluszkiewicz
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska
Udział
3.
Konkurs ortograficzny dla uczni klasy 10 "Mistrz ortografii" organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
 
A. Kułakowska 10 kl.
K. Stankiawiczienie
 
Udział
 
4.
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos" organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
A. Kułakowska 10 kl.
W. Burzdżiuwienie
 
Udział
 
5.
Konkurs  historyczny "Nurtem Wilii“
R. Borkovski 10 kl.
L. Łapszewicz
Dyplomy, upominki
6.
Konkurs historyczny "Wiedza historyczna o Marszałku J.Piłsudzkim“
B. Ragucka 10 kl.
R. Borkowski 10 kl.
L. Łapszewicz
Dyplomy
7.
Strefowe zajęcia z języka polskiego "W krainie baśni”
Uczniowie klasy 5
K. Stankiawiczienie
 
Udział
 
8.
Konkurs "Nie krzywdzimy innych” organizowany przez komisariat policji rejonu wileńskiego
I. Chorostin 6 kl.
Z. Tomaszewicz 6 kl.
W. Pawiłowicz 6 kl.
A. Michalkiewicz 6 kl.
J. Jodko 5 kl.
S. Kawalauskaitie 5 kl.
R. Sadowska 5 kl.
A. Maciulewicz 5 kl.
J. Darasewicz
Dyplomy, upominki
9.
Rejonowa 56 - olimpiada z fizyki
K. Darasewicz 9 kl.
T. Sadowski 10 kl.
J. Darasewicz
Udział
 
10.
Rejonowa olimpiada z matematyki
K. Darasewicz 9 kl.
T. Sadowski 10 kl.
B. Judżentitie
Udział
11.
Rejonowe zawody gry w szachy
A. Tatol 9 kl.
E. Michalkiewicz 9 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
D. Romanowski
Udział
12.
Rejonowe zawody gry w warcaby
B. Ragucka 10 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
R. Borkowski 10 kl.
D. Romanowski
II miejsce, dyplomy
13.
Rejonowe zawody tenisa
E. Michalkiewicz 9 kl
R. Borkowski 10 kl.
J. Sudujka 10 kl.
I. Kacełowicz 10 kl.
D. Romanowski
Udział
14.
Rejonowy konkurs recytatorski
E. Gasińska 9 kl.
I. Chorostin 6 kl.
W. Burzdżiuwienie
Udział
15.
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 5-6 "Silni, zwinni, odważni“
Uczniowie klas 5 - 6
D. Romanowski
II miejsce, dyplomy
16.
Rejonowa olimpiada z historii
J. Subotowicz 10 kl.
L. Łapszewicz
Udział
17.
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 "Silni, zwinni, odważni“
Uczniowie klas 3-4
D. Romanowski
I miejsce, puchar
18.
Strefowe zajęcie z plastyki "Co wiemy o pierwotnej sztuce?”
Uczniowie klasy 8
J. Darasewicz
Dyplom uczestnika
19.
Konkurs wiedzy historycznej „Co wiesz o Litwie?"
A. Sudujka 7 kl.
L. Zdanowicz 5 kl.
L. Łapszewicz
Dyplom uczestnika
20.
Rejonowe święto poezji klas początkowych
M. Grigonis 4 kl.
A. Miluszkiewicz
Dyplom uczestnika
21.
Wiktoryna klasy 4 "Jestem katolikiem – członkiem narodu Boga”, II etap
Uczniowie klasy 4
S. Łazarenko
A. Miluszkiewicz
Dyplom uczestnika
22.
Rejonowe zawody koszykarskie chłopców 3 x 3 wśród szkół podstawowych
E. Michalkiewicz 9 kl.
R. Borkowski 10 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
G. Jasiński 10 kl.
T. Sadowski 10 kl.
M. Sadowski 10 kl.
D. Romanowski
III miejsce
Dyplom
23.
Międzynarodowy konkurs matematyczny  "Kangur“
42 uczni klas 5-10
B. Judżentitie
Podziękowanie za uczestnictwo
24.
Rejonowe zawody koszykarskie dziewcząt 3 x 3 wśród szkół podstawowych
B. Ragucka 10 kl.
J. Subotowicz 10 kl.
J. Sudujka 10 kl.
I. Kacełowicz 10 kl.
E. Gasińska 9 kl.
D. Romanowski
I miejsce
Puchar
25.
Przegląd teatrzyków szkolnych. Kółko teatru "Świat twórczy” przedstawił sztukę "Jaś i Małgosia”
Uczniowie 2 kl., pomocnicy klasy 5
J. Rinkunienie
Podziękowanie
26.
Rejonowe zawody narciarskie
E. Michalkiewicz 9 kl.
R. Giniewicz 9 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
D. Romanowski
II miejsce, dyplom
27.
Rejonowa olimpiada z geografii
J. Bernotajtie 9 kl.
I. Jancziauskienie
Udział
28.
Strefowe zawody "Semafor"
uczniowie 3 - 4 kl.
R. Tomaszewicz
II miejsce
29.
Rejonowe zawody koszykarskie dziewcząt 5x5 wśród szkół podstawowych
B. Ragucka 10 kl.
J. Subotowicz 10 kl.
J. Sudujka 10 kl.
I. Kacełowicz 10 kl.
E. Gasińska 9 kl.
A. Subotowicz 7 kl.
D. Romanowski
I miejsce
Puchar
30.
Rejonowe zawody koszykarskie chłopców 5x 5 wśród szkół podstawowych
E. Michalkiewicz 9 kl.
R. Borkowski 10 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
G. Jasiński 10 kl.
T. Sadowski 10 kl.
M. Sadowski 10 kl.
D. Romanowski
I miejsce
Puchar
31.
Rejonowy konkurs z chemii "Chemia i ja”
J. Wojciechowicz 8 kl.
M. Bernotas 8 kl.
E. Gasińska 9 kl.
K. Darasewicz 9 kl.
J. Subotowicz 10 kl.
J. Sudujka 10 kl.
J. Borowik
II miejsce,
dyplom
32.
Strefowa mini olimpiada z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
A. Maciulewicz 5 kl.
J. Stankiewicz 5 kl.
I. Chorostin 6 kl.
J. Miluszkiewicz 9 kl.
D. Kardis 7 kl.
A. Subotowicz 7 kl.
A. Kułakowska 10 kl.
R. Tomaszewicz
T. Młynska
 
L. Kotłowska
 
 
D. Romanowski
Dyplomy za uczestnictwo
33.
Rejonowa mini olimpiada z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
J. Stankiewicz 5 kl.
D. Kardis 7 kl.
A. Kułakowska 10 kl.
R. Tomaszewicz
L. Kotłowska
D. Romanowski
List pochwalny
Dyplom uczestnika
Dyplom uczestnika
34.
Rejonowe sztafety krosu
K. Karazniawiczius 9 kl.
R. Giniewicz 9 kl.
A. Subotowicz 7 kl.
J. Subotowicz 10 kl.
 
 
D. Romanowski
Udział
35.
Rejonowy festiwal sztuki
Zespół "Suderwianka",
"Malinki”
I. Bujnowska
A. Miluszkiewicz
Podziękowanie
36.
Rejonowe zawody "Kwadrat" 3 - 4 kl.
Uczniowie 4 kl.
A. Miluszkiewicz
I miejsce
Puchar
37.
Rejonowe zawody "Kwadrat" 5 -6 kl.
Uczniowie 5-6 kl.
D. Romanowski
I miejsce
Puchar
38.
Rejonowe zawody piłki nożnej dziewcząt i chłopców
Uczennice 8 - 10 kl.
D. Romanowski
Udział
39.
Rejonowe sztafety czworoboju dziewcząt i chłopców
Uczniowie 6-7 kl.
D. Romanowski
I miejsce
Puchar (dziewczynki)
II miejsce (chłopcy)
Strona wstecz