lt pl
Menu
 
E-Dziennik
 
Szkoła promocująca zdrowie
 
Nowości
2017-09-14
Uwaga, szkoła zatrudni nauczyciela klas początkowych!
2017-08-21
INAUGURACJA NOWEGO 2017-2018 ROKU SZKOLNEGO!
2017-02-02
Uwaga szkoła zatrudni pracowników!
2016-12-22
Przełamanie się Opłatkiem
2016-08-30
INAUGURACJA NOWEGO 2016-2017 ROKU SZKOLNEGO
 
Więcej
 
Szukaj
 
 
Kalendarz
2017 - Październik 21
2526272829300139
0203040506070840
0910111213141541
1617181920212242
2324252627282943
2930310102030444
PnWtŚrCzPtSN
Archiwum » Osiągnięcia » 2008-2009 r. szk.

 Udział uczniów w strefowych, rejonowych, krajowych i międzynarodowych konkursach i olimpiadach w 2008-2009 r. szk.

Nr.
Nazwa
Uczestnicy
Kierownik
Miejsce, nagrody
1.
Konkurs "Moja wiedza o Papieżu Janie Pawle II”, organizowany w Szkole Podstawowej im. Mieszka I Nr. 19 w Białymstoku
Uczniowie klasy 5
J. Steckiewicz
M. Łapin
Udział, upominki
2.
Konkurs "Mój ulubiony teks literacki”, organizowany przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska” w Elblągu
Uczniowie klas 3-8
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
T. Młyńska
M. Łapin
 
Dyplomy, upominki, wyjazd do miasta Elbląg
3.
Konkurs plastyczny "Ojczyzna moich przodków“, organizowany przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska” w Elblągu
Uczniowie klas 3-8
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
J. Darasewicz
Dyplomy, upominki, wyjazd do miasta Elbląg
4.
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2008“
J. Stankiewicz 6 kl.
M. Griszko 8 kl.
I. Chorostin 7 kl.
E. Gasińska 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
M. Łapin
 
T. Młyńska
 
Udział
I miejsce
 
 
I miejsce
5.
Rejonowy konkurs recytatorski "Kresy - 2008“
M. Griszko 8 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
M. Łapin
T. Młyńska
Udział
6.
Konkurs ortograficzny dla uczni klasy 10 "Mistrz ortografii", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
 
E. Gasińska 10 kl.
T. Młyńska
 
Udział
7.
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
J. Bernotajtie 10 kl.
J. Miluszkiewicz 10 kl.
W. Burzdżiuwienie
Udział
8.
Rejonowe zawody gry w szachy
A. Tatol 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl.
D. Romanowski
Udział
9.
Rejonowe zawody gry w warcaby
A. Tatol 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl.
D. Romanowski
Udział
10.
Strefowe zajęcia z języka polskiego "W krainie baśni”
Uczniowie klas 8-10
M. Łapin
Udział
11.
Rejonowa 57 - olimpiada z fizyki
J. Miluszkiewicz 10 kl.
J. Darasewicz
Udział
12.
Rejonowa olimpiada z biologii
J. Miluszkiewicz 10 kl.
K. Darasewicz 10 kl.
J. Bernotajtie 10 kl.
A. Nowogródzka
Udział
13.
Rejonowa  olimpiada z matematyki
K. Darasewicz 10 kl.
B. Judżentitie
Udział
14.
Rejonowe zawody tenisa
A. Tatol 10 kl.
J. Miluszkiewicz 10 kl.
E. Gasińska 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl
R. Giniewicz 10 kl.
D. Romanowski
Udział
15.
Rejonowe zawody narciarskie
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl
J. Bernotajtie 10 kl.
D. Romanowski
Udział
16.
"W Hołdzie Janoni Pawłowi II – młodzież Litwy“ organizowany przez Centrum Archidiecezji Wileńskiej (etap I)
J. Bernotajtie 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl
A. Tatol 10 kl.
J. Miliuškevič 10 kl.
A. Awgust 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
J. Steckiewicz
II miejsce
17.
Rejonowa olimpiada z chemii
J. Miluszkiewicz 10 kl.
J. Borowik
I miejsce
18.
Konkurs recytatorski z języka litewskiego poświęcony Tysiącleciu imienia Litwy
M. Griszko 8 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
W. Burzdżiuwienie
Podziękowanie
Udział
19.
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 "Silni, zwinni, odważni“
Uczniowie klas 3-4
R. Tomaszewicz
I miejsce, puchar
20.
Rejonowa olimpiada z jęz. angielskiego
K. Darasewicz 10 kl.
O. Shkoda
Dyplom uczestnika
21.
Konkurs “Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (rysunek, wypracowanie)
J. Bernotajtie 10 kl. (wypracowanie)
S. Kowalauskajtie 6 kl.
R. Giniewicz 10 kl.
A. Tatol 10 kl.
W. Burzdżiuwienie
 
J. Darasewicz
II miejsce
 
III miejsce
III miejsce
III miejsce
22.
Rejonowa olimpiada z geografii
J. Bernotajtie 10 kl.
I. Jancziauskienie
Udział
23.
Republikański konkurs „Gintaro kelias”
Uczniowie klas 5-10
W. Burzdżiuwienie
B. Judżentitie
Podziękowanie, udział
24.
Rejonowa olimpiada z historii
J. Miluszkiewicz 10 kl.
L. Łapszewicz
Udział
25.
"W Hołdzie Janoni Pawłowi II – młodzież Litwy“ organizowany przez Centrum Archidiecezji Wileńskiej (etap II)
Uczniowie klasy 10
J. Steckiewicz
Zaproszenie na udział w III etapie, wycieczka
26.
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 3x3
E. Gasińska 10 kl.
A. Lipniewicz 10 kl.
A. Subatowicz 8 kl.
D. Romanowski
I miejsce, puchar
27.
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 3x3
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl.
A. Babelis 9 kl.
D. Romanowski
III miejsce
28.
Rejonowa olimpiada z technologii
A. Sudujka 8 kl.
J. Darasewicz
Udział
29.
Przegląd teatrzyków szkolnych. Kółko teatru "Świat twórczy” przedstawił sztukę "Kabaret na jednej nodze”
Uczniowie klasy 3
J. Rinkunienie
Zaproszenie do finału
30.
Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”
Uczniowie klas 5-10 (35 osób)
B. Judżentitie
Udział
31.
Rejonowe zawody gry w warcaby dla uczniów klas 4 i młodszych
E. Paszkowska 4 kl.
I. Kudraszow 4 kl.
R. Kardis 3 kl.
W. Borkowski 3 kl.
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
D. Romanowski
I miejsce
32.
Konkurs poezji religijnej
E. Michalkiewicz 10 kl.
D. Kardis 8 kl.
M. Griszko 8 kl.
M. Grigonis 5 kl.
S. Tylingo 3 kl.
J. Steckiewicz
II miejsce
Dyplom uczestnika
Podziękowanie
Podziękowanie
Dyplom uczestnika
33.
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 5x5
E. Gasińska 10 kl.
A. Lipniewicz 10 kl.
A.Tatol 10 kl.
J. Miluszkiewicz 10 kl.
A. Subatowicz 8 kl.
D. Romanowski
I miejsce, puchar
34.
Rejonowa olimpiada z plastyki
R. Giniewicz 10 kl.
J. Darasewicz
Udział
35.
Rejonowe święto poezji klas początkowych
K. Gilun 4 kl.
R. Tomaszewicz
Dyplom uczestnika
36.
XIII festiwal teatrów szkolnych „Wilno 2009”
W. Borkowski 3 kl.
D. Łapin 3 kl.
A. Lipniewicz 3 kl.
S. Tylingo 3 kl.
J. Rinkunienie
I miejsce nagroda „Złotego dzwoneczka”
37.
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 5x5
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl.
A. Jakowuk 10 kl.
A. Babelis 9 kl.
M. Bernotas 9 kl.
D. Romanowski
Udział
38.
Strefowe zawody "Semafor"
Uczniowie klas 1-4
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
A. Miluszkiewicz
II miejsce
39.
Strefowa mini olimpiada z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
D. Kardis 8 kl.
M. Michalkiewicz 5 kl.
J. Stankiewicz 6 kl.
J. Bernotajtie 10 kl.
M. Łapin
 
 
T. Młyńska
I miejsce
II miejsce
II miejsce
I miejsce
40.
Rejonowe sztafety krosu
A. Subotowicz 8 kl.
A. Jakowuk 10 kl.
A. Lipniewicz 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl. 
D. Romanowski
Udział
41.
Rejonowe zawody "Kwadrat" 3 - 4 kl.
Uczniowie klas 3-4
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
II miejsce
42.
Rejonowa mini olimpiada z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
D. Kardis 8 kl.
M. Michalkiewicz 5 kl.
J. Stankiewicz 6 kl.
J. Bernotajtie 10 kl.
M. Łapin
 
 
T. Młyńska
Udział
Udział
II miejsce
Udział
43.
Uczestnictwo w kampanii „Veiksmo savaitė 2009”
J. Bernotajtie 10 kl.
W. Burzdżiuwienie
Podziękowanie
44.
Rejonowe zawody "Kwadrat" 5 -6 kl.
Drużyna dziewcząt 5-6 kl.
 
Drużyna chłopców 5-6 kl.
D. Romanowski
I miejsce
Puchar
I miejsce
Puchar
45.
Rejonowe zawody piłki nożnej dziewcząt i chłopców
Uczniowie 9-10 kl.
D. Romanowski
Udział
Strona wstecz