lt pl
Menu
 
E-Dziennik
 
Szkoła promocująca zdrowie
 
Nowości
2017-09-14
Uwaga, szkoła zatrudni nauczyciela klas początkowych!
2017-08-21
INAUGURACJA NOWEGO 2017-2018 ROKU SZKOLNEGO!
2017-02-02
Uwaga szkoła zatrudni pracowników!
2016-12-22
Przełamanie się Opłatkiem
2016-08-30
INAUGURACJA NOWEGO 2016-2017 ROKU SZKOLNEGO
 
Więcej
 
Szukaj
 
 
Kalendarz
2017 - Październik 17
2526272829300139
0203040506070840
0910111213141541
1617181920212242
2324252627282943
2930310102030444
PnWtŚrCzPtSN
Archiwum » Osiągnięcia » 2009-2010 r. szk.
 Udział uczniów w strefowych, rejonowych, krajowych i międzynarodowych konkursach i olimpiadach w 2009-2010 r. szk.
 
 
Nr.
Nazwa
Uczestnicy
Kierownik
Miejsce, nagrody
1.
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2009“
I. Chorostin 8 kl.
R. Sadowska 7 kl.
M. Łapin
T. Młyńska
Wyróżnienie
Udział
2.
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
N. Kudriaszowa 10 kl.
 
W. Burzdżiuwienie 
Udział
3.
Rejonowe zawody tenisa
M. Lipniewicz 7 kl.
D. Kułakowski 7 kl.
B. Zapolski 9 kl.
M. Pszczołowski
Udział
4.
Rejonowa olimpiada z biologii
M. Griszko 9 kl.
A. Nowogródzka
Udział
5.
Rejonowa 58 - olimpiada z fizyki
D. Kardis 9 kl.
J. Darasewicz
Udział
6.
Rejonowe zawody gry w warcaby
A. Subatowicz 9 kl.
D. Kardis 9 kl.
E. Bakszański 7 kl.
M. Pszczołowski
Udział
7.
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 „Odważni, silni, zwinni”
Uczniowie klas 3 - 4
J. Rinkunienie
I miejsce, dyplom
8.
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 5-6 „Odważni, silni, zwinni”
Uczniowie klas 5 - 6
M. Pszczołowski
III miejsce, dyplom
9.
Rejonowy konkurs recytatorski
A. Maciulewicz 7 kl.
W. Burzdżiuwienie
Udział
10.
Rejonowy konkurs pisowni z jęz. polskiego dla uczni kl. 4
W. Borkowski 4 kl.
J. Rinkunienie
Udział
11.
Strefowy konkurs z języka polskiego "Bogaty świat lektury”
A. Maciulewicz 7 kl.
M. Michalkiewicz 6 kl.
J. Ragucka 6 kl.
M. Łapin
II miejsce, dyplom
12.
Rejonowe zawody koszykówki wśród dziewcząt 3x3
N. Kudriaszowa 10 kl.
A. Subatowicz 9 kl.
I. Rutkowska 9 kl.
A. Maciulewicz 7 kl.
S. Kowalauskajtie 7 kl.
J. Stankiewicz 7 kl.
J. Bernotajtie 7 kl.
M. Pszczołowski
I miejsce, dyplom
13.
Rejonowa olimpiada z geografii
D. Kardis 9 kl.
I. Jancziauskienie
Udział
14.
 Rejonowa olimpiada z plastyki
 A. Subatowicz 9 kl.
 J. Darasewicz
Dyplom uczestnika
15.
Rejonowe zawody koszykówki wśród chłopców 3x3
M. Bernotas 10 kl.
A. Babelis 10 kl.

M. Gri
szko 9 kl.
B. Zapolski 9 kl.

D.
Kułakowski 7 kl.
M. Pszczołowski
II miejsce, dyplom
16.
Przegląd teatrzyków szkolnych. Kółko teatru "Świat twórczy” przedstawił sztukę „Babciu, opowiedz mi bajeczkę”
Uczniowie klasy 4
J. Rinkunienie
Zaproszenie do finalu
17.
Konkurs prewencyjny „Gdy nasze serca biją w jedno” organizowany przez policję rejonu wileńskiego
Uczniowie klas 7-10
K. Sinkiewicz
I. Bu
jnowska
Dyplom uczestnika, prezenty
18.
Rejonowe zawody koszykówki wśród chłopców 5x5
M. Bernotas 10 kl.
A. Babelis 10 kl.
M. Griszko 9 kl.
B. Zapolski 9 kl.
D. Kułakowski 7 kl.
K. Bujnowski 7 kl.
M. Lipniewicz 7 kl.
 M. Pszczołowski
II miejsce, dyplom
19.
Rejonowe zawody koszykówki wśród dziewcząt 5x5
E. Kuszlewicz 10 kl.
A. Subatowicz 9 kl.
I. Rutkowska 9 kl.
A. Maciulewicz 7 kl.
S. Kowalauskajtie 7 kl.
J. Stankiewicz 7 kl.
J. Bernotajtie 7 kl.
M. Pszczołowski
I miejsce, dyplom
20.
XIV festiwal teatrów szkolnych "Wilno 2010"
 


Nominacja "Najlepszy aktor"
W. Borkowski 4 kl.
D. Łapin 4 kl.
R. Kardis 4 kl.
J.Gierulska 4 kl.
A. Jodzewicz 3 kl.
S. Tylingo 4 kl.
 J. Rinkunienie
III miejsce, dyplomy, upominki



Dyplom, upominki
21.
Międzynarodowy konkurs matematycznyKangur”
Uczniowie klas początkowych
Uczniowie klas 5-10
A. Miluszkiewicz
T. Niewierowicz
Podziękowanie
22.
Republikański konkurs z jęz. angielskiego „Amber star”
17 uczniów
J. Kułakowskaja
Sertyfikaty
23.
Republikański konkurs matematyczny „Eruditus”
12 uczniów
T. Niewierowicz
Sertyfikaty
24.
Wiktoryna „Jestem katolikiem – czytającym Pismo święte” organizowana przez Centrum Archidiecezji Wileńskiej
D. Łapin 4 kl.
W. Borkowski 4 kl.
S. Tylingo 4 kl.
R. Kardis 4 kl.
J. Truszyńska 4 kl.
J. Steckiewicz
Podziękowanie
25.
Strefowy konkurs z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”


Mini olimpiada
J. Ragucka 6 kl.
M. Michalkiewicz 6 kl.
J. Stankiewicz 7 kl.
K. Gilun 5 kl.
I. Chorostin 8 kl.
D. Kardis 9 kl.
M. Łapin



T. Młyńska
M. Łapin
I miejsce
III miejsce
I miejsce
Dyplom uczestnika
II miejsce
II miejsce
26.
Strefowe zawody "Semafor"
Uczniowie klas 1-4
J. Rinkunienie
A. Miluszkiewicz
I miejsce
27.
Strefowy konkurs z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”

Mini olimpiada
J. Ragucka 6 kl.
M. Michalkiewicz 6 kl.
J. Stankiewicz 7 kl.
I. Chorostin 8 kl.
D. Kardis 9 kl.
M. Łapin


T. Młyńska

M. Łapin
Dyplomy uczestnika
28.
Strefowe zajęcie z geografii
Uczniowie kl. 8
I. Jancziauskienie
Dyplomy
29.
Rejonowe zawody "Semafor"
Uczniowie klas 1-4
J. Rinkunienie
A. Miluszkiewicz
II miejsce, puchar, medale, upominki
30.
Rejonowe sztafety krosu
I. Niewierowicz 7 kl.
A. Subatowicz 9 kl.
D. Kułakowski 7 kl.
B. Zapolski 9 kl.
M. Pszczołowski
 Udział
31.
Rejonowy festywal artystyczny
„Suderwianka” – chór kl. początkowych
 I. Bujnowska
 Podziękowanie
32.
Rejonowe zawody "Kwadrat" 3 - 4 kl.
Uczniowie klas 3-4
 J. Rinkunienie
I miejsce
33.
Rejonowe zawody "Kwadrat" 5 -6 kl.
Drużyna dziewcząt 5-6 kl.
Drużyna chłopców 5-6 kl.
M. Pszczołowski
I miejsce
II miejsce
34.
„Kangur” z jęz. angielskiego i litewskiego
Jęz. angielski – 17

Jęz. litewski – 14
J. Kułakowskaja
A. Miluszkiewicz
W. Burzdżiuwienie
 Podziękowanie
35.
Rejonowe zawody piłki nożnej wśród dziewcząt
B. Stuckutie 6 kl.
J. Politajtie 6 kl.
A. Maciulewicz 7 kl.
I. Niewierowicz 7 kl.
J. Bernotajtie 7 kl.
A. Subatowicz 9 kl.
M. Pszczołowski
III miejsce
36.
Konkurs „Śladami Świętych Wileńszczyzny: ks. M. Sopoćka” organizowany przez Centrum Archidiecezji Wileńskiej
M. Griszko 9 kl.
D. Kardis 9 kl.
A. Sudujka 9 kl.
 J. Steckiewicz
Wycieczka do Polski (Białystok)
37.
Rejonowe sztafety czworoboju dziewcząt i chłopców
Drużyna dziewcząt
Drużyna chłopców
 M. Pszczołowski
II miejsce
I miejsce
 

 

Strona wstecz