lt pl
Menu
 
E-Dziennik
 
Szkoła promocująca zdrowie
 
Nowości
2017-09-14
Uwaga, szkoła zatrudni nauczyciela klas początkowych!
2017-08-21
INAUGURACJA NOWEGO 2017-2018 ROKU SZKOLNEGO!
2017-02-02
Uwaga szkoła zatrudni pracowników!
2016-12-22
Przełamanie się Opłatkiem
2016-08-30
INAUGURACJA NOWEGO 2016-2017 ROKU SZKOLNEGO
 
Więcej
 
Szukaj
 
 
Kalendarz
2017 - Październik 17
2526272829300139
0203040506070840
0910111213141541
1617181920212242
2324252627282943
2930310102030444
PnWtŚrCzPtSN
Archiwum » Osiągnięcia » 2010-2011 r. szk.
Udział uczniów w strefowych, rejonowych, krajowych i międzynarodowych konkursach i olimpiadach w 2010-2011 r. szk.
 
Nr.
Nazwa
Uczestnicy
Kierownik
Miejsce, nagrody
1.
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2010“.
W. Borkowski 5 kl.
M. Gryszko 10 kl.
K. Stankiawiczienie
I miejsce
I miejsce
2.
Konkurs plastyczny "Ojczyzna moich przodków“, organizowany przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska” w Elblągu.
Uczniowie klas 3–8
J. Darasewicz
K. Stankiawiczienie
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz
Dyplomy, upominki, wyjazd do miasta Elbląg
3.
Rejonowy konkurs recytatorski "Kresy - 2010“.
W.Borkowski 5 kl.
M. Gryszko 10 kl.
K. Stankiawiczienie
 
Udział
4.
Krajowy konkurs technologii informatycznych ,,Bóbr“.
J.Gierulska 5 kl. 91.25 p.
S. Tylingo 5 kl. 85 p.
R. Kardis 5 kl. 81.25 p.
W. Mażul 9 kl. 66 p.
Z. Tomaszewicz 9 kl. 61 p.
A. Michalkiewicz 9 kl. 53.75 p.
Z. Pawiłowicz 9 kl. 45 p.
A. Sudujka 10 kl. 61.25 p.
M. Gryszko 10 kl.59.75 p.
J. Subatowicz
Zaproszenie na wręczenie nagród
 
 
Dyplomy za uczestnictwo
5.
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna".
A. Subatowicz 10 kl.
W. Burzdżiuwienie
Udział
Podziękowanie
Książka
6.
Rejonowe zawody gry w warcaby.
E.Bakszański 8 kl.
A.Subatowicz 10 kl.
D. Kardis 10kl.
M. Pszczołowski
II miejsce
Dyplom
7.
Rejonowa olimpiada z chemii.
Z. Tomaszewicz 9 kl.
S. Grunienkowa
Udział
8.
Rejonowe zawody tenisa wśród szkół średnich.
E. Bakszański 8 kl.
K. Bujnowski 8 kl.
M. Lipniewicz 8 kl.
D. Kułakowski 8 kl.
M. Pszczołowski
III miejsce
9.
Rejonowa  olimpiada z matematyki.
A. Subatowicz 10 kl.
J. Subatowicz
Udział
10.
Rejonowe zawody tenisą szkół podstawowych.
E. Bakszański 8 kl.
K. Bujnowski 8 kl.
M. Lipniewicz 8 kl.
D. Kułakowski 8 kl.
Ż. Stankiawicziutie 8 kl.
M. Pszczołowski
Dziewczynki –II
Chłopcy – III miejsce
11.
Rejonowa 59 - olimpiada z fizyki.
Z. Tomaszewicz 9 kl.
D. Kardis 10 kl.
J. Darasewicz
 
Udział
12.
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 5-6 "Silni, zwinni, odważni“.
 
Uczniowie klas 5–6
M. Pszczołowski
I miejsce
13.
Konkurs recytatorski z języka litewskiego.
W. Borkowski 5 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
W. Burzdżiuwienie
II miejsce
Dyplom uczestnika
14.
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 "Silni, zwinni, odważni“.
Uczniowie klas 3–4
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz
I miejsce
15.
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 3x3.
E. Bakszański 8 kl.
K. Bujnowski 8 kl.
M. Lipniewicz 8 kl.
D. Kułakowski 8 kl.
D. Stankiawiczius 10 kl.
M. Pszczołowski
I miejsce
16.
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 3x3.
A. Subatowicz 10 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
S. Kowalauskajtie 8 kl.
J. Stankiewicz 8 kl.
M. Pszczołowski
I miejsce
17.
Rejonowa olimpiada z plastyki.
I. Chorostin 9 kl.
J. Darasewicz
Udział
18.
Rejonowa olimpiada z historii.
M. Gryszko 10 kl.
L. Łapszewicz
Udział
19.
Rejonowa olimpiada z geografii.
D. Kardis 10 kl.
I. Jancziauskienie
Udział
20. Rejonowa olimpiada z technologii. A. Sudujka 10 kl. J. Darasewicz Dyplom za oryginalność
21. Rejonowe zawody gry w warcaby uczniom klas 3-4. E. Gowkielewicz 3 kl.
G. Baniukiewicz 3 kl.
E. Kowalauskas 4 kl.
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz
III miejsce
Dyplom
22. Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 5x5.
A. Subatowicz 10 kl.
I. Rutkowska 10 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
S. Kowalauskajtie 8 kl.
J. Stankiewicz 8 kl.
I. Niewierowicz 8 kl.
J. Bernotajtie 8 kl.
M. Pszczołowski I miejsce
23. Przegląd teatrzyków szkolnych. Uczniowie klasy 1 J. Rinkunienie Zaproszenie do finalu
24. Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 5x5.
E. Bakszański 8 kl.
K. Bujnowski 8 kl.
M. Lipniewicz 8 kl.
D. Kułakowski 8 kl.
D. Stankiawiczius 10 kl.
B. Zapolski 10 kl.
M. Gryszko 10 kl.
A. Sudujka 10 kl.
M. Pszczołowski I miejsce
25. Rejonowa olimpiada z języka angielskiego. J. Jodko 8 kl. J. Kułakowskaja Udział
26. Strefowy konkurs z języka polskiego "Najlepszy z języka polskiego".
Mini olimpiada.
R. Kardis 5 kl.
K. Gilun 6 kl.
M. Michalkiewicz 7 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
I. Chorostin 9 kl.
D. Kardis 10 kl.
A. Sudujka 10 kl.
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska
 
I miejsce
Udział
II miejsce
II miejsce
Udział
Udział
I miejsce
27. XV Festiwal Teatrów Szkolnych ,,Wilno – 2011”. Teatrzyk przedstawił sztukę ,,O żabce, która miała marzenia”. Uczniowie 1 klasy J. Rinkunienie III miejsce, dyplomy, słodycze
28. Festiwal artystyczny. "Suderwianka" - chór klas początkowych i starszych.
Uczniowie klas 3 wykonali utwór muzyczny na flażoletach.
I. Bujnowskaja

A. Miluszkiewicz
Dyplomy za udział
29.  Rejonowy konkurs z języka polskiego "Najlepszy z języka polskiego".
Mini olimpiada.
R. Kardis 5 kl.
A. Sudujka 10 kl.
 K. Stankiawiczienie  Udział
30.  Strefowe zawody "Semafor". P. Daniszewska 1 kl.
S. Mozarska 2 kl.
T. Bakszański 3 kl.
E. Kowalauskas 4 kl.
P. Maciulewicz 4 kl.
 J. Rinkunienie
A. Miluszkiewicz
I miejsce
31. Rejonowe zawody "Kwadrat 3-4 kl.". Uczniowie klas 3-4 R. Tomaszewicz I miejsce
32. Rejonowe zawody piłki nożnej wśród dziewcząt. J. Stankiewicz 8 kl.
Ż. Stankiawicziutie 8 kl.
I. Niewierowicz 8 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
I. Rutkowska 10 kl.
A. Subatowicz 10 kl.
M. Pszczołowski III miejsce
 
Strona wstecz