lt pl
Menu
 
E-Dziennik
 
Szkoła promocująca zdrowie
 
Nowości
2017-09-14
Uwaga, szkoła zatrudni nauczyciela klas początkowych!
2017-08-21
INAUGURACJA NOWEGO 2017-2018 ROKU SZKOLNEGO!
2017-02-02
Uwaga szkoła zatrudni pracowników!
2016-12-22
Przełamanie się Opłatkiem
2016-08-30
INAUGURACJA NOWEGO 2016-2017 ROKU SZKOLNEGO
 
Więcej
 
Szukaj
 
 
Kalendarz
2017 - Październik 21
2526272829300139
0203040506070840
0910111213141541
1617181920212242
2324252627282943
2930310102030444
PnWtŚrCzPtSN
Osiągnięcia » 2015 - 2016 r. szk.
MOKINIŲ DALYVAVIMAS ZONOS, RAJONO, ŠALIES, TARPTAUTINIUOSE KONKURSUOSE IR OLIMPIADOSE 2015/2016 M. M.
 
 
Eil. Nr.
 
Konkurso, olimpiados pavadinimas
 
Dalyvis
 
Vadovas
 
Užimta vieta, apdovanojimai
1.
Zonos meninio skaitymo konkursas ,,Kresy-2015“.
O. Stankevičiūtė, 2kl.
B. Biveinis, 5kl.
P. Daniševska, 6kl.
J. Sinkevič, 6kl.
K. Vojsiat, 6kl.
A. Stankevičius, 9kl.
V. Borkovski, 10kl.
 
R. Romeiko
 
 
 
K.Stankevičienė
 
 
Pagyrimas
Padėka
I vieta
I vieta
Padėka
I vieta
I vieta
 
2.
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Kresy- 2015“.
O. Stankevičiūtė, 2kl.
J.  Sinkevič, 6kl.
A. Stankevičius, 9kl.
V. Borkovski, 10kl.
 
P. Daniševska, 6kl.
 
R. Romeiko
 
K.Stankevičienė
 
 
 
 
Dalyvio diplomai
 
Pagyrimas, pateko į respublikinį etapą
3.
Fotokonkursas ,,Gražiausia šypsena – nes kasdien 2x2”.
Vilniuas visuomenės sveikatos biuras ir LR Odontologų rūmai.
 2kl. - 13 mokinių
R. Romeiko
 
Padėka
4.
Respublikinis meninio skaitymo konkursas
,,Kresy- 2015“.
 
P. Daniševska, 6kl.
 
K.Stankevičienė
 
Padėka už dalyvavimą
5.
Vilniaus r. policijos Prevencijos konkursas ,,Mes prieš rūkymą“.
J. Sinkevič – 6kl.
V. Suduiko, 8kl.
E. Govkelevič, 8kl.
A. Vincelovič, 8kl.
V. Markovska, 8kl.
L. Dzisevič, 8kl.
I. Voitkevič, 8kl.
 
J. Darasevič
Padėkos už dalyvavimą 
6.
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento konkursas ,,Prevencijos simbolis“.
V. Jodko, 5kl.
K. Vojsiat, 6kl.
V. Suduiko, 8kl.
A. Jodkaitė, 8kl.
J. Pavilovič, 8kl.
E. Govkelevič, 8kl.
 
J. Darasevič,
A. Jačnik
Dalyvavimas
7.
Respublikinis informacinių technologijų konkursas ,,Bebras“.
40 mokinių 4-10 kl.
4 kl. – 8 mok.
5 kl. – 7
6 kl. – 9
7 kl. – 6
9 kl. – 7
10 kl. – 3
L. Lipeiko
23 mokiniai pateko į 30 geriausių  Vilniaus r.
P.Radevič – Pagyrimo raštas
8.
VŠĮ ,,Verslas ar Menas“ pasakų konkursas ,,Kaip aš matau pasaulį užmerktomis akimis“.
P. Radevič, 4kl.
P. Zdanovič, 4kl.
E. Michalkevič, 4kl.
5 kl. visi mokiniai
B. Kilnienė
Padėkos, prizai, CD pasakos, dainos
9.
Vilnijos krašto mokyklų religinės poezijos konkursas  ,,Boże Miłosierdzie“.
E. Liutkevič, 2kl.
P. Daniševska, 6kl.
V. Borkovski, 10kl.
s. L.Tichutina
Dalyvio diplomas
Pagyrimas
Dalyvio diplomas
10.
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro konkursas ,,Ketureilis draugui“.
30 mokinių
1-8 kl.
K. Matulevičiūtė
A. Jačnik
Pateko į Lietuvos 50-uką,
Pagyrimo raštas knyga
11.
Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“.
P. Zdanovič, 4kl.
P.Radevič, 4kl.
K.T.Subatovič, 4kl.
V.Jodko, 5kl.
B.Biveinis, 5kl.
B.Kilnienė
 
I vieta
Diplomas
12.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų ir mergaičių tinklinio varžybos.
P.A.Sinkevič, 9kl.
A.stankevičius, 9kl.
A.Jodzevič, 9kl.
R.Kardis, 10kl.
K.Butkevič, 10kl.
J. Trušinska, 10kl.
J. Gerulska, 10kl.
 
 
 
Z.Sinkevič
 
 
 
I vieta
 
13.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Geriausias iš lietuvių kalbos“.
R. Kardis, 10kl.
V.Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
14.
Tarptautinis epistolinio laiško konkursas.
Z. Mozarska, 7kl.
V. Suduiko, 8kl.
V. Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
15.
Rajono biologijos olimpiada.
P. A. Sinkevič, 9kl.
M. Michalkevič, 9kl.
V. Borkovski, 10 kl.
A.Novogrodskaja
Dalyvavimas
16.
Rajono chemijos olimpiada.
V. Borkovski, 10kl.
J. Gerulska, 10kl.
D.Gulbinovič
Dalyvavimas
17.
Avižienių krašto anglų kalbos konkursas 6-9 kl. mokiniams.
I. Jusel, 6kl.
S. Mozarska, 7kl.
L. Dzisevič, 8kl.
M. Michalkevič, 9kl.
I.Ciunaitienė
 
 
G. Melnikova
Dalyvavimas
 
 
II vieta
18.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų stalo teniso varžybos.
P. A. Sinkevič, 9kl.
R. Kardis, 10kl.
D. Lapin, 10kl.
 
Z. Sinkevič
Diplomas
III vieta
19.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių stalo teniso varžybos.
A. Jodzevič, 9kl.
J. Gerulska, 10kl.
J. Trušinska, 10kl.
 
 
Z. Sinkevič
Diplomas
II vieta
20.
Rajono lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas.
J. Sinkevič, 6kl.
V. Borkovski, 10kl.
K. Sinkevič
V. Burzdžiuvienė
Padėka
II vieta
21.
Rajono pagrindinių mokyklų šachmatų varžybos.
P.A. Sinkevič, 9kl.
R. Kardis, 10kl.
J. Trušinska, 10kl.
 
Z.Sinkevič
 
I vieta
22.
Rajono anglų kalbos konkursas 9-10 kl. mokiniams.
M. Michalkevič, 9kl.
V. Borkovski, 10kl.
G.Melnikova
Dalyvavimas
23.
Rajono istorinio vaizdo klipo konkursas ,,Aš myliu Lietuvą“.
5 kl. mokiniai
V. Borkovski, 10kl.
B. Kilnienė
L. Lapševič
I vieta
24.
Rajono matematikos olimpiada.
P. A. Sinkevič, 9kl.
V. Borkovski, 10kl.
 
B. Zubricka
Dalyvavimas
25.
Rajono istorijos olimpiada.
R. Kardis, 10kl.
L. Lapševič
I vieta tarp pagrindinių mokyklų
26.
Lenkijos Respublikos Ministerstwa Edukacji Narodowej konkursas ,,Polskie Książki Naszych Marzeń“.
2 kl. mokiniai
6 kl. mokiniai
R. Romeiko
R. Danovska
 
LR padėka mokyklai
27.
Rajono pagrindinių mokyklų estafečių varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.
3 – 4 kl. mokiniai
A. Miliuškevič
Z. Sinkevič
II vieta
28.
Rajono technologijos olimpiada.
P. A. Sinkevič
J. Darasevič
Dalyvavimas
29.
Rajono dailės olimpiada.
J. Gerulska
 
J. Darasevič
Pagyrimas 
30.
Rajono 5-8 kl. matematikos olimpiada ,,Mažoji matematika 2016“.
V. Jodko, 5kl.
E. Lipnevič, 6kl.
K. Vojsiat, 6kl.
A. Autuch, 7kl.
A. Jodkaitė, 8kl.
I. Voitkevič, 8kl.
 
 
B.Zubricka
Dalyvavimas
31.
Rajono pagrindinių mokyklų šaškių varžybos.
J. Trušinska, 10kl.
R. Kardis, 10kl.
K. Butkevič, 10kl.
 
Z. Sinkevič
I vieta
32.
Rajono lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 kl. mokiniams.
M.Michalkevič, 9kl.
V.Borkovski, 10kl.
V. Burzdžiuvienė
III vieta
Dalyvavimas
33.
Vilniaus r. tarpmokyklinio kūrybinės raiškos konkursas ,,Ateities karjera – kas tai?“
A. Jodzevič, 9kl.
M. Michalkevič, 9kl.
A. Stankevičius, 9kl.
P. A. Sinkevič, 9kl.
V. Borkovski, 10kl.
R. Kardis, 10kl.
J. Gerulska, 10kl.
K. Sinkevič
R. Danovska
Z. Salietis
III vieta – 50 eurų
Diplomai
dovanos
34.
Rajono geografijos olimpiada.
V. Borkovski, 10kl.
I. Jančiauskienė
II vieta
35.
Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra“.
24 mokiniai
5-10 klasės
B. Zubricka
 
36.
Istorijos konkursas ,,Pamięci żołnierzy wyklętych”.
I. Jusel, 6kl.
J. Sinkevič, 6kl.
K. Vojsiat, 6kl.
L. Lapševič
Dalyvavimas
37.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų krepšinio 3x3 finalinės varžybos.
A. Stankevičius, 9kl.
R. Kardis, 10kl.
V. Borkovski, 10kl.
D. Lapin, 10kl.
Z. Sinkevič
II vieta
38.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių krepšinio 3x3 finalinės varžybos.
A. Jodzevič, 9kl.
K. Butkevič, 9kl.
J. Trušinska, 10kl.
J. Gerulska, 10kl.
Z. Sinkevič
I vieta
39.
Respublikinis tautinių mažumų mokyklų lietuvių kalbos projektas ,,Misija – žmogiškumas“.
10 kl. mokiniai
V. Burzdžiuvienė
Vietos nebuvo numatytos
40.
Rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų mažųjų skaitovų konkursas ,,Su knyga per pasaulį“.
O. Starenko
E. Judžentytė
Č. Kardis
Dalyvavimas,
vietos nebuvo numatytos
41.
Internetinis konkursas ,,Švari galva – švari kalba“
5-10 kl. mokiniai
B. Kilnienė
K. Sinkevič
 V.Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
42.
Lenkų kultūros centro festivalis ,,Rozśpiewane przedszkole”.
 
Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Bitutės” ugdytiniai
Č. Kardis
I. Buinovska
 
Dalyvavimas,
vietos nebuvo numatytos
43.
Zonos pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybos ,,Šviesoforas“.
M. Lipnevič, 1kl.
D. Romeiko, 2kl.
A. Lipnevič, 3kl.
P. Zdanovič, 4kl.
R. Tomaševič
R. Romeiko
A. Miliuškevič
 
I vieta
44.
Rajono pagrindinių mokyklų 5-6 kl. estafečių varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.
 
5 - 6 kl. mokinių komanda
Z. Sinkevič
II vieta
45.
Respublikinis Č. Kudabos geografijos konkursas.
 
V. Borkovski, 10kl.
I. Jančiauskienė
Dalyvavimas
46.
Zonos lenkų kalbos 5-8 kl. konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei mini olimpiada.
V. Jodko, 5kl.
I. Jusel, 6kl.
B. Stankevič, 6kl.
E. Lipnevič, 6kl.
A. Autuch, 7 kl.
L. Dzisevič, 8kl.
V. Suduika, 8kl.
M. Michalkevič, 9kl.
R. Kardis, 10kl.
 
R. Romeiko
R. Danovska
 
 
T. Mlynska
 
I vieta
I vieta
I vieta
II vieta
II vieta
I vieta
Dalyvavimas
I vieta
II vieta
47.
Rajono lenkų kalbos 5-8 kl. konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei mini olimpiada.
V. Jodko, 5kl.
I. Jusel, 6kl.
B. Stankevič, 6kl.
E. Lipnevič, 6kl.
A. Autuch, 7 kl.
L. Dzisevič, 8kl.
M. Michalkevič, 9kl.
R. Kardis, 10kl.
 
R. Romeiko
R. Danovska
 
 
T. Mlynska
 
II vieta
I vieta
III vieta
Dalyvavimas
Dalyvavimas
Dalyvavimas
Dalyvavimas
Dalyvavimas
48.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų (2005 gim. m.) šaškių varžybos.
K. Subatovič, 4kl.
P. Radevič, 4kl.
A. Lipnevič, 3kl.
A. Miliuškevič
I vieta
49.
Rajono II mokyklinių teatrų festivalis.
2 kl. mokiniai
R. Romeiko
Pagyrimas,
Pateko į Vilnijos krašto festivalį
50.
Rajono 6 kl. mokinių geografijos konkursas ,,Jaunieji geografai“.
E. Lipnevič, 6kl.
I. Jančiauskienė
Dalyvavimas
51.
Vilnijos krašto mokyklinių teatrų festivalis ,,Vilnius 2016“.
2 kl. mokiniai
O. Stankevičiūtė
R. Romeiko
Pagyrimas
Naratoriaus nominacija
52.
Respublikinė lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams.
M. Michalkevič, 9kl.
V. Burzdžiuvienė
Dalyvavimas
53.
Religinės poezijos konkursas ,,Stiprus tas, kuris pasitiki Dievo gailestingumu“.
 
P. Daniševska, 6kl.
V. Borkovski, 10kl.
J. Trušinska, 10kl.
s. Ernesta
Padėka
II vieta
Pagyrimas
54.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų futbolo varžybos.
E. Lipnevič, 6kl.
J. Zapolskaitė, 8kl.
I. Voitkevič, 8kl.
V. Suduika, 8kl.
K. Butkevič, 9kl.
J. Gerulska, 10kl.
J. Trušinska, 10kl.
Z. Sinkevič
Dalyvavimas
55.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų futbolo varžybos.
B. Jasinski, 7kl.
T. Bakšanski, 8kl.
G. Baniukevič, 8kl.
A. Katkovski, 8kl.
P. A. Sinkevič, 9kl.
A. Stankevičius, 9kl.
Z. Sinkevič
II vieta
56.
Zonos anglų kalbos konkursas ,,Talentų šou“.
Z. Mozarska, 7kl.
L. Dzisevič, 8kl.
A. Jodzevič, 9kl.
M. Michalkevič, 9kl.
R. Kardis, 10kl.
V. Borkovski, 10kl.
 
I. Ciunaitienė
 
G. Melnikova
 
 
II vieta
57.
,,Mažųjų knygų bičiulių festivalis“.
 
Pradinių kl. mokiniai
B. Kilnienė
 
58.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų keturkovės varžybos.
J. Gerulska, 10kl.
J. Trušinska, 10kl.
A. Jodzevič, 9kl.
I. Voitkevič, 8kl.
E. Lipnevič, 6kl.
Z. Sinkevič
 
II vieta
59.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų keturkovės varžybos.
R. Kardis, 10kl.
K. Butkevič, 10kl.
A. Stankevičius, 9kl.
T. Bakšanski, 8kl.
 
Z. Sinkevič
 
 
I vieta
60.
Rajono pagrindinių mokyklų kvadrato varžybos (3-4 kl.).
A. Lipnevič, 3kl.
G. Kaziukėnaitė. 3kl.
K. Tankevič, 3kl.
P. Zdanovič, 4kl.
P. Radevič, 4kl.
K. Danilčik, 4kl.
V. Ragucki, 4kl.
A. Miliuškevič
Z. Sinkevič
 
I vieta
61.
Sveikatos mokymo ir ligų prevencinio centro Piešinių, plakatų konkursas ,,Per atostogas riedėk saugiai“.
 
2 kl. mokiniai
R. Romeiko
Padėka
62.
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų kvadrato varžybos (5-6 kl.).
V. Ragucki, 4kl.
R. Petkevič, 5kl.
D. Maksimovič, 6kl.
E. Petkevič, 6kl.
M. Gerulski, 6kl.
E. Pečiulis, 7kl.
Z. Sinkevič
 
 
I vieta
63.
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių  komandų kvadrato varžybos (5-6 kl.).
P. Radevič, 4kl.
V. Jodko, 5kl.
P. Daniševska, 6kl.
I. Jusel, 6kl.
E. Lipnevič, 6kl.
A. Ščerbo, 7kl.
Z. Sinkevič
 
 
I vieta
64.
Rajono Šokių festivalis.
3 - 4 kl. mokiniai
A. Miluškevič
II laipsnio diplomas
65.
Čekoniškių metodinio centro pradinio ugdymo raiškiojo skaitymo konkursas ,,Poezijos šventė“.
O. Starenko pr.ugd.gr.
K. Judžentytė
O. Stankevičiūtė, 2kl.
P.E. Zdanovič, 4kl.
Č. Kardis
 
 
II vieta
II vieta
I vieta
II vieta
66.
Internetinis konkursas ,,Olympis“ pavasarinė sesija.
10 mokinių
G. Melnikova
B. Kilnienė
A. Miluškevič
Diplomai, dovanėlės
67.
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ poezijos konkursas, skirtas Marijai Konopnickai.
10 mokinių
R. Danovska
 Pagyrimas

 

 
Strona wstecz